İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

tek kuruş vermeden internetten iddia oyna kazan

umutylmz

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Evet arkadaşlar bugün size playfulbet.com'a nasıl üye olunur nasıl kazanılır bunu açıklayacağım

Öncelikle Playfulbet Nedir:

Playfulbet : İnternet ortamında ücretsiz olarak legalpara oynayabildiğimiz bir platform üye olduğumuzda bize başlangıç olarak 4000 puan veriyor maçlarda istediğimiz kadar puan kullanabiliyoruz fakat tavsiyem güvendiğiniz maçlara istediğiniz kadar puan yatırmanız hemen kaybetmeyin. :)
4000 Puan bitince ne olacak sorularını şimdiden duyar gibiyim.
4000 puan bittiğinde yada bitmese bile hergün size belli bir saatte ben saat 9.00 da bakıyorum yüklenmiş oluyor 1000 puan tahsil ediyorlar.

Kazandığımız puanları ne yapacağız?

Kazandığımız puanları ne yapıcaz ne mi yapıcaz kazandığımız puanlarla Paypal'a para cekecegız nasılmı asagıda resımlerde hepsını anlatacagım dikkatlice okuyun uygulayın..

Öncelikle İnternet Sitemiz
Refsiz
http://playfulbet.com

REfli
http://playfulbet.com/users/sign_in?invited_by=57443&locale=en

linklerden birine tıklayalım (refliye tıklarsanız sevinirim :) )

sitemizi açtık arkadaşlar
Enter Now Tıklıyoruz

Resimde Belirttiğim Enter Now'a tıkladıktan sonra

Önümüze Böyle Bir ekran gelecek ve DATOS' yazanı resimde belirttiğim gibi tıklıyoruz

Resimde Belirttiğim yerleri Doldurup kaydımızı tamamlıyoruz.

Sıraa Geldi Nasıl Oynayacağımıza

giriş yaptığımızda aşağıdaki resim gibi bir ekran gelecek karşımıza gösterdiğim gibi play sekmesine tıklıyoruz play'ın üzerinde durdugunuzda bırseyler cıkıyor onlara degıl dırek playa tıklayacagız.

playa tıkladık karsımıza alttakı ekran goruntusu geldı soldan oynamak ıstedıgımız spor dalını secıyoruz benım aram futbolla ıyı oldugu ıcın futbolu tercıh edıyorum dılersenız basketbol voleybol tenıs araba yarısları dahı oynayabılırsınız.

ıstedıgınız spor dalına tıkladıgınızda ben futbola tıkladım gordugunuz gıbı superlıg bıle var sonra ıstedıgınız lıge tıklıyorsunuz futbola tıkladıgınızda tum maclar gelıyor aramayı daraltmak için lig seçiyoruz arkadaşlar. bunuda belirteyim.

Süperlige tıkladım ve sağda dediğim gibi maçlar geldi ve karşıma ilk gelen maça tıkladım akhisar gaziantep maçı
alttaki resimde belirttiğim gibi arkadaşlar gaziantepe oynamak isterseniz üzerine tıklayın aşağı ufacık minicik bir ekran gelecek puan yazabileceğiniz birşey oraya yatırmak istediğiniz puanı yazıp oyna butonuna basıyoruz ve legalparamız oynanmış oluyor.

Sıra geldi kazandğımız puanları paypala dönüştürmeye.

kazandğınız puanları paraya dönüştürebilmek için prizes yani hediyeler armağanlar çevirisi olan butona tıklıyoruz.

Butona tıkladığımızda gördüğünüz gibi puanlarla alabiliceğimiz şirin mi şirin hediyeler geliyor karşımıza ipad'dan tutun cep telefonlarına amazon hediye çekinden tutun appstore hediye çekine kadar herşey var.

Kırmızı dairelerle gösterdiğim seçenek 50€ bugunun kuru ıle 142 TL

Mor ile gösterdiğim seçenek 20€ bugünün kuru ile 57 TL

Bunları alabilmeniz için puanlarınızı biriktirmeniz ve güzel maçlar oynamanız gerecek arkadaşlar.

50€ için 1.690.000 puan gerekiyor
20€ için 890.000 puan gerekiyor.

AYRICA SİTEDE GÖREVLER KISMI VAR ORADA ANKETLERE KATILARAK SİTELERE ÜYE OLARAK OYUN OYNAYARAK 800-40000 ARASI COINS KAZANABİLİRSİNİZ.

ŞİMDİDEN BOL KAZANÇLAR ARKADAŞLAR.. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5