İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tek Sayfa SEO?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Tek sayfa site için SEO'da şahsi tecrübelerini paylaşan olursa sevinirim.

Olmazsa ben 2 ay sonra paylaşacağım :)

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
2 ay bekleriz artık ne yapalım :) şimdi cevap vereceğiz ; ne alaka , öyle bir şey olur mu , imkansız , alakası yok , tavsiye etmiyorum , falan filan gibi yorumlar yapacaksın :D

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
title ilk kelime, description ilk kelime, h1 direk kelime, h2-h3 kelimenin alt varyasyonu, em, strong, p içinde kelime kullanımı, footerda direk kelime/link, img da alt tag. %3-5 density.

• Like
Reactions: Eif

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
2 ay bekleriz artık ne yapalım :) şimdi cevap vereceğiz ; ne alaka , öyle bir şey olur mu , imkansız , alakası yok , tavsiye etmiyorum , falan filan gibi yorumlar yapacaksın :D

Ne alaka xclever :p

Bunu ben de merak ediyorum. Mutlaka paylaş..

Kendime 2 aylık plan çizdim. Sonunda ne olacağını ben de merak ediyorum.

60 günde tek sayfa seo dersleri...
Aaazz sonra...

Onun gibi bir şey oldu :)

title ilk kelime, description ilk kelime, h1 direk kelime, h2-h3 kelimenin alt varyasyonu, em, strong, p içinde kelime kullanımı, footerda direk kelime/link, img da alt tag. %3-5 density.

Teşekkürler Angelo. Hepsini yapacağım. :harika:

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
tek sayfadan kasıt xxxx.com sadece bir indexten mi oluşacak, yoksa xxxx.com/yazi.html gibi bir sayfayami odaklanacaksın?
birincisiyse hedef kelime ve domain ilişkisi var mı?

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Biraz evvel görmüştüm ,domain adında ve bazı aramalarda zaten 1. sıra ama alexasıda hiç fena değil ,tek sayfa ama epey ilginç bir site:D
www.yilmazmorgul.com

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Denk geldi bi yerden:p Videoyu izlemedim ben aşağıdaki yorumlara bayıldım..:D

Bu arada eif pardon konu:tek sayfa seo:ıslık:

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
tek sayfadan kasıt xxxx.com sadece bir indexten mi oluşacak, yoksa xxxx.com/yazi.html gibi bir sayfayami odaklanacaksın?
birincisiyse hedef kelime ve domain ilişkisi var mı?

exact match domain. index.html

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
title keywords olsun. etikette keywords olsun. sayfayı diggde imletin digg linkinide başka 5 büyük imleme sitesinde imletin. bir kerede anasayfayı pingleyin. bu şekilde bloğu açar açmaz 20 dakkada ilk sayfa ikinci sırada çıktığım oldu. hemde kazanç getiren bir kelimede. yani 1-2 ay uğraşmama gerek kalmadı :) ama herkesde aynı sonucu verirmi bilmem.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
iyi de ben tek sayfa seo demiştim.

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
Eif ancak tablar kullanırsan tek sayfadan seo çıkarabilirsin :) Birde veriyi aynı sayfa üzerine çekersin ajax window kullanarak gösterirsin ama 2. sayfa ajax için gerekir. Şuanlık en güzel tab gibi gözüküyor :D

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47

Daha ne yazılabilir ki :)

Anasayfadan alt bağlantıya link vermeyi unutma. Anasayfanın gücünden de %100 yararlanman açısından. Angelo zaten gerekli herşeyi yazmış, geriye kalan ise imleme ve alt sayfa backlink inşasıyla güçlendirilebilirse daha hızlı çıkacaktır.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Eif ancak tablar kullanırsan tek sayfadan seo çıkarabilirsin :) Birde veriyi aynı sayfa üzerine çekersin ajax window kullanarak gösterirsin ama 2. sayfa ajax için gerekir. Şuanlık en güzel tab gibi gözüküyor :D
Şu anda tab kullanmadım. Belki ekleme yapmam gerekirse olabilir.

Daha ne yazılabilir ki :)

Anasayfadan alt bağlantıya link vermeyi unutma. Anasayfanın gücünden de %100 yararlanman açısından. Angelo zaten gerekli herşeyi yazmış, geriye kalan ise imleme ve alt sayfa backlink inşasıyla güçlendirilebilirse daha hızlı çıkacaktır.

Teşekkürler. Ama alt bağlantı yok :)

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
O da yok :harika: :)

Mevzuyu ben mi yalnış anladım yoksa sadece kelime telafuzunda mı hata yapıyorum?

Siz tek bir sayfa için seo dediniz.
Yani sitemi.com/seoicinsayfa.html ( eğer böyleyse bahsetmeye çalıştığım şeyde bu, alt sayfa derken; sitenin alt sayfası demek istiyorum)
Eğer öyle değilsede ben yalnış anlamışım.
Yani siteismi.com olarak tek bi sayfadan mı bahsediyorsun?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Mevzuyu ben mi yalnış anladım yoksa sadece kelime telafuzunda mı hata yapıyorum?

Siz tek bir sayfa için seo dediniz.
Yani sitemi.com/seoicinsayfa.html ( eğer böyleyse bahsetmeye çalıştığım şeyde bu, alt sayfa derken; sitenin alt sayfası demek istiyorum)
Eğer öyle değilsede ben yalnış anlamışım.
Yani siteismi.com olarak tek bi sayfadan mı bahsediyorsun?

Ben yanlış anlatmış olabilirim. Bazen böyle "kıt" bilgiler verebiliyorum. :(

Başlığı şu şekilde yazsam herhalde daha doğru olurdu
"Tek sayfadan oluşan sitenin SEOsu"

Etiket sayfaları ve search sayfaları olmayacak, alt sayfa oluşturmayacak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi