İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tek Tıkla 33.000 Backlink - Instant Backlink Monster [ücretsiz]

Nightwall

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Instant Backlink Monster ile hızlı bir şekilde ve çok sayıda backlink alabilirsiniz / sitenizi arama motorlarında hızlı indexletebilirsiniz.

instmn.jpg

Websitenizi "http ://" kullanmadan giriniz.

Threads sayısını arttırırsanız program daha hızlı çalışır ama hata alma oranınız artar. Bu internet hızınıza bağlı olarak
değişebilir. Eğer internet bağlantınız yavaşsa Threads sayısını 1 olarak ayarlayınız.

Yeni domainlere binlerce backlink kasıpta riske girmeyiniz !

indir (mediafire)

hotfile

• Like
Reactions: Eif

BadJoke

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;

Google backlink konusunda titiz davranmakta. 33.000 backlinki belirli sürede alan bir site sizce Google gibi dev veriye sahip ve birçok mühendis ile çalışılıp hazırlanmış bir algoritmayı kandırabilir mi?

33.000 siteden bahsetmekteyiz. Butür sitelere sizce kaç kişi backlink eklemiştir? Butür siteler link çöplüğüne dönmüştür ve yararından çok uzun vadede zararı olacaktır. 33.000 çöp backlink alacağınıza, 1 adet kaliteli backlink alın daha faydalıdır diye düşünüyorum...

Ancak, programı tanıtan arkadaşa da teşekkür etmeyi unutmamak gerek... Hertürlü paylaşım değerlidir...

busem85

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu tarz şeyler devamlı duyuyorum yani banlanmak yada dibe düşmek gibi
sorum şu doğru hamle nedir?

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Doğrusu, güzel bir site yap, insanlar sağda solda senin sitenin linklerini paylaşsınlar, okuyun bu yazıyı, girin bu siteye diye ;)

Nightwall

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Benim amacım programı tanıtmaktı. Bir zamanlar yine bu tarz konu açılmış forumda.
http://forum.iyinet.com/backlink-kaynaklari/139019-sitenizi-2500-siteye-eklensin.html

Ordan alınan backlinklerde faydalı olmuyor. Sonuçta hepsi çöp site. Hatta yeni sitelere zararı olur. Bu program zaten bir anda tek tıkla 33.000 backlink vermez biraz çalıştırıp programı durdurabilirsiniz.

Farklı amaçlar için de kullanılabilir. Backlinklere backlink çalışması yapabilirsiniz, ücretsiz paravan bloglar için kullanabilirsiniz vs.

Sezer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaslar bunu kullaninca Ban Filitre felan diyorsunuzda baskalari kendi Sitelerimizi sevmiyorsa felan onlar yapsa yine düseriz yani biraz mantiksiz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5