İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tekìl yaziya adsense reklam koymak ban sebebi midir?

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Arkadaslar sitemde tekil yaziya adsense reklamlari koydum hemen basligin altina bu ban sebebi midir ? Sitemden bakabilirsiniz herhangi basliga tiklayarak .Cevaplarinizi bekliyorum ona göre kaldiracagim.

1925

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
Arkadaslar sitemde tekil yaziya adsense reklamlari koydum hemen basligin altina bu ban sebebi midir ? Sitemden bakabilirsiniz herhangi basliga tiklayarak .Cevaplarinizi bekliyorum ona göre kaldiracagim.

Dostum bugün açtığım konuda aradığın sorunun cevabı var.

forum.iyinet.com/google-adsense/179326-adsense-para-kazandirmiyor-mu-tecrubelerim.html

Kısacası Google, reklamlara ihtiyacı olan insanların (yani yanlışlıkla tıklayanların değil) tıklamasını istiyor. Ban sebebidir veya değildir demek için Google çalışanı olmak gerekiyor. Bizimkisi sadece fikir. Teşekkürler.

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Ne kadar bilgim oldugu tartışılır ama bende adsense kullanıcısıyım öyle banlancak bi durum görmüyorum ama yani ben kendi sitelerimde bile daima güvenle olamıyorum sonucta bu google...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5