İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Teklif üsulü satılık film sitem

burakdlkra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: PM İle verilecek, lütfen amacınız site almak değilse pm istemeyin.

Hemen al Fiayatı: 200 TL

Sitenin aylık getirisi: Hiç reklam almadım.

Kategori, sitenin içeriği nedir: Film izleme sitesi Google Alexa Sıralaması oldukça iyi site aramalarda ilk sıralarda

Domain yaşı : 3 ay

Günlük hit sayısı, kaynak link: Ortalama 4k Maximum 20k, minimum 1k

Pagerank değeri: PR0

Site tüm içeriği birlikte mi satılık? : Evet

Hosting dahil midir: Hosting değildir.

Banlı olduğu sponsor var mı?: Hayır

Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır

Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı: Herhangi bir mail almadım bugüne kadar

Siteyi neden satıyorum? Öncelikle projesiyle yatan birisi değilim. Normalde bu kadar bile tutmazdım elimde ancak dediğim gibi son iki aydır çok yoğun olduğum için satış konusunu takip bile edemezdim. Bundan sonraki dört beş ayımda bundan pek farklı olmayacağı için satmak istiyorum.

Özel olarak sormak istediğiniz şeyleri özel mesaj ile sorabilirsiniz. Genele hitap eden sorularınız varsa lütfen konu altından sorun, bende benzer sorulara onlarca kez cevap vermek zorunda kalmayayım.

Teşekkürler.

*** detaylı açıklama : ***.net/yeni-site/1063710-teklif-usulu-satilik-film-sitem.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5