İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Teknoloji Haber Sitesi Olanlar İçeri backlink ortaklığı

girgitsin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar öncelikle konuya sitemin açılış amacıyla başlayacağım.

arkadaşlar sitemiz 2 kişi tarafından kuruldu.
Yani ben ve arkadaşım siteyi elimizden geldiğince güncel tutup özgün makaleler yazmaya çalışıyoruz ama google de ne yazıkki belli bir yerlere gelebilmek için dayanışma içerisinde olmamız gerektiğini biliyorum.

teknoloji sitesi sahipleri aşağıda vereceğim mail adresimden bana ulaşabilirse birlikte oluşturacağımız backlink ile sitelerimizi alexa sıralamasında ve google gözünde yükselebiliriz. sitemde sizin backlink'inizi paylaşmamı istiyorsanız mail atın.

karşılıklı paylaşımlar yaparak birbirimizin siteleri arasında geçiş yaptırmayı başarabilirsek google tarafından daha çabuk indexlenir ve indexlendiğimizde güncel haberlerimiz diğer rakiplerimizden veya rakip demeyelim girişimci arkadaşlarımızdan daha önce google tarafından keşfedilmiş olacaktır.

iletişim bilgim.

[email protected]

http://www.girgitsin.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5