İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Teknoloji Siteler Nereye Gidiyor/ Neler Yapılabilir

TeknolojiTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Günümüzde Blog sistemi çok fazla rağbet görülmekte ve herkes bir o kadar blog sistemi kurmaya başladı.Fakat şöyle baktığım zaman 2004-2005 yılında kurulan forum sistemleri şuan hala ayakta fakat 2006 yılından itibaren forumlardan çok nadir olarak mevcut ve bir çok forum artık tamamen bitmiş durumda.Şimdi blog sistemide bu tabi benim görüşüm bu şekilde bir yol izlemekte.

Kişisel Sitelere Blog kuruluyor,fakat Blog ( Günlüğün ) anlamını bilmiyen arkadaşlarımız,kardeşlerimiz,abilerimiz kurunca ortaya çok kötü görüntü ortaya çıkmaktadır.Şimdi bu sistemi eleştirmiyorum aslında her ne kadar eleştirsemde karşısına geçecek bir potansiyelde değilim.

Amacımız şu birçok kişilerde benle aynı fikire sahiptir,Kullanıcıları bilinçlendirme Fakat bu bilinçlendirme artık tamamen kişisel sitede bile Teknoloji Kaynaklar belirtince gerçek teknoloji sitelerinde büyük bir değişiklik kaybı olmaktadır.Fakat Herhangi yüksek bir birikim yapamayın kullanıcılar ya siteleri kapatmakta yada siteyi satmakta buluyor.

Benim öğrenmek,bir beyin fırtınası,düşüncülerinizi öğrenmek istediğim sade Teknoloji sitesinin ne denli bir yol izlemesi yada neler yapılabileceği çünkü özgün makale yazımıda artık pek fazla bir işe yaramıyor.Çünkü o kadar özgün makale yazan kişiler mevcuttuki ben daha hiç kimya,fizik yada matematik özgün makale yazan görmedim.Hep teknoloji ile ilgili Sadece teknoloji sitesi ismi ve bu denli siteler körelmeye başlıyacak gibi geliyor.
Teknoloji Sitelerinde servisler neler olabilir,günümüzde ve 2010 yılında yararlanabilecek en büyük adımlar neler olabilir ne getiriler ne kaynaklarla yararlandırabiliriz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5