İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Teknoloji Sitesinden Uygun Fiyat'a Reklam Satışı

canguldur

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Merhaba Arkadaşlar,

Uygun fiyatlara Teknoloji sitemden uygun fiyatlarda Reklam alabilirsiniz.

Google Pagerank : 0
Google index : 3.380
Google Görsel İndex : 1.440
Google Backlink : 3
Alexa Dünya Sıralaması : 173.326
Alexa TR Sıralaması : 2.766
Alexa Backlink : 77
Yandex İndexi : 731

Günden güne alexa değeri düşmektedir. Günlük hit ortalaması 150 - 300 arası değişkendir.

Reklam verilecek alanlar ;

Header Reklamı : 728x90 ve 468x60
Tekil Yazı Reklamı : 300x250 boyutlarında Tekil Yazı üst kısmında yer alacaktır.
Tekil Yazı Reklamı : 3 adet 300x250 boyutlarında Yazı içerisinde yayımlanacaktır.

Not : Reklamlar Aylık olarak satışı yapılmaktadır.

Reklam Fiyatları ;

Header Reklamı : Aylık 20TL
Tekil Yazı Reklamı : 15TL
Yazı içi Reklamları : 10TL

Ayrıca Sitemiz üzerinde bulunan içerikler'in tamamı özgün makaledir. Tanıtım yazısı'da alınmaktadır.

Tanıtım yazısı Fiyatlandırması ;

En az 200 kelime olması şartıyla, Sitemize uygun tanıtım yazıları alınmaktadır. Her bir tanıtım yazısı 10TL 'dir. Tanıtım yazısı içerisinde maksimum 3 dışarıya link verilmelidir. ***** vb. siteler kabul edilmeyecektir.

Sitemiz 20 Kasım 2013 tarihinden beri düzenli olarak güncel tutulmaktadır.

Pagerank Hakkında Bilgilendirme ;

Sitemiz'in Pagerank takısı yoktur. Son yapılan güncelleme kriterlerinde bulunmadığı için PR takısı alamamıştır. Bir sonraki gelecek güncelleme ile birlikte alabileceği Pagerank Bilgileri aşağıdaki gibidir.

Seo Trustrank Değeri: 2.692
Gelecek Seo Trustrank Değeri: 3.230
Geçmiş Seo Trustrank Değeri: 2.154

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5