İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Teknolojinin gelebileceği son nokta

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Merhaba arkadaşlar, az önce bir video izledim ve sizin yorumlarınızı merak ettim
TIKLAYIN yorumlarınızı merak ediyorum :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
ben böyle bi memleket istiyorum artık
ölmeden önce görmeyi çok istediğim bir teknoloji, ayrıca dokunmatik olayı çoktan çıktı ama bu dokunmatikler aşırı uç bana göre

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
belkide 10 yıla kadar bu teknolojinin %20'sini görürüz ama arabanın sizi görünce selam vermesi, masanın içinde tv izlemek gibi durumlar muhtemelen olmayacaktır.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
belkide 10 yıla kadar bu teknolojinin %20'sini görürüz ama arabanın sizi görünce selam vermesi, masanın içinde tv izlemek gibi durumlar muhtemelen olmayacaktır.

şimdilik ütopya zaten, ayrıca bu teknolojiyi yabancılar yapacakları için , Türkiye'ye geç gelecektir, muhtemelen toprak olucaz ozamanlara kadar

isousluer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Allah'ım o neydi öyle ya. Şu günleri biz göremeyiz artık da bizden sonrakiler görür inşallah.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Zaten olan teknolojiler , kullanılmamasın nedeni henüz erken olması , alım artmadığı için üretimin pahalı oluşu ve alt yapı yetersizliği.İstensede istenemsede 10-15 yıla benzeri bir şekilde hayatımıza giricekler.

Video da olanların henüz olmıyacaklarını düşünüğüm

Bi veri akışı çok hızlı , zor 40-50 yıl öyle olması
Biriyle konuşurken masaya geçtiler ordada kadın görüyordu oda zor her yerden görüntü alınması
Bidee en sondaki hologram zor

Bunun dışındakiler zaten var.

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Tron filmini izleyen vardır sanırım..O film neydi ya teknolojik bir filmdi... Fakat bu videoda dokunmatik işinden başka bir iş yok ya :)

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bende istiyorum artık böyle bir ülke şehir dünya :D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
benim telefonumun dokunmatiği bile bi yere kadar, bu teknolojinin gelmesi zor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5