İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Teknopedi Programı yayında

Teknopedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilgisayar ve internet dünyasına diar soru ve sorunları kendine has üslubu ile alan Teknopedi programı Kayseri UHF 45. kanaldan yayın yapan Kampüs TV ekranlarında yayın hayatına başlamıştır.

İlk bölümde neler var?

Soru-Cevap Bölümü

Format atmak acaba sanıldığı gibi verileri siliyor mu?
Virüslerden kurtulmak adına format atmak mantıklı bir metot mu?
Etkili virüs taraması hangi programla nasıl yapılır?
Yanlışlıkla formatlama sonucu kaybedilen verileri kurtarmak mümkün mü?

Web Seyyahı Bölümü

Ücretsiz sms gönderimi sağlayan Afreesms.com
Pratik bir logo yapım aracı olan Logotypemaker.com
Karekod yapım aracı olan Goqr.me

Software Shop (Yazılım Tanıtım)

Açık kaynaklı virüs tarama yazılımı olan Kaspersky Rescue Disk Tanıtımı
Format atılan harddiskteki verileri kurtarmaya yarayan Easeus Partion Master Tanıtımı

İnceleme Bölümü

Samsung Galaxy S4 İncelemesi

İzlemek için;

https://www.youtube.com/watch?v=ubw5JvycQ74

etiketler:format atmak verileri siler mi, format nedir, format atmak mantıklı mı, format nasıl atılır, format dosyaları siler mi, format atmadan bilgisayarı onarmak, virüsler, virüslerden nasıl kurtulunur, virüs nasıl bulaşır, bilgisayar virüsleri, virüs nasıl yapılır, virüs nasıl silinir, format atılan verileri kurtarma, format atılan hdd kurtarma, format atılan bilgisayarı kurtarma, format atılan verileri kurtarma, formatlanan harddiski geri getirme, formatlanan harddiskten veri kurtarma, format atılan harddiskten veri kurtarma, formatlanan harddiski kurtarma, formatlanan bilgisayardaki bilgileri geri getirme, format atmadan virüs silme, format atmadan virüsleri temizlemek, format attım virüs silinmedi, format attım virüs gitmedi, format attım virüs var, format attım hala virüs var, format atmama rağmen pc kasıyor, format atmama rağmen bilgisayar yavaş, format atmama rağmen bilgisayar yavaş, ücretsiz sms gönderme, ücretsiz sms gönderilir mi, ücretsiz sms göndermek mümkün mü, free sms, free sms send, afreesms, afreesms nedir, afreesms nasıl kullanılır, afreesms indir, ücretsiz sms yollama, bilgisayardan sms gönderme, bilgisayardan sms, bilgisayardan sms gönderme programı, bilgisayardan sms yollama, logo yapma, logo nasıl yapılır, bilgisayardan ücretsiz sms gönderme, bilgisayardan ücretsiz sms, bilgisayardan ücretsiz sms atmak, bilgisayardan bedava sms atma, ücretsiz sms nasıl gönderilir, programsız logo yapma, logotypemaker, logotypemaker nedir, logotypemaker ücretsiz mi, logotypemaker logo yapma, logotypemaker indir, logotypemaker logo creator generator, logo yapma sitesi, logo yapma siteleri, antivirüs gerekli mi, antivirüs gerekli midir, antivirüs olmadan virüs temizleme, antivirüs olmazsa ne olur, antivirüs olmadan virüs bulma, antivirüs programı olmadan, qr, qr nedir, qr kod nedir, qr kod oluşturma, karekod, karekod nedir, karekod oluşturma, karekod ne işe yarar, qr kod oluşturma, gizli klasör, gizli klasör nedir, gizli klasör virüsü, gizli klasör virüsü temizleme, gizli klasör virüsü silme, gizli klasör virüsü temizleme programı, easeus partition master, easeus partition master nedir, easeus partition master nasıl kullanılır, samsung galaxy s4, samsung galaxy s4 incelemesi, samsung galaxy s4

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5