İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tekrar Üye Olabilirmiyim Acaba!

mircalem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim Kendi Adıma Bir Hesabım Banlanmıştı.. ŞiMDİ Benim Adıma Bir Daha Hesap Açılamazmı.. Yada Açmam İçin Ne Yapmam Lazım.. Adres Falanmı Değişmeliyim.. Bilgisi Olan Paylaşırsa Sevinirim Teşekkürler

ahmet0011

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı isim ile başvurabilirsin...fakat aynı adres ile başvuramazsın...atıldıgın site ilede basvuramazsın artık baska bir site acicaksin

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Aynı isimle başvuruluyorda aynı adresle neden başvurulmuyor anlamadım. Google anlasa onuda anlar her türlü. Ama fazla üzerinde durmuyorlar sanırım.

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense den geçersiz tıklamadan atılan sitem oldu tekrar başvurdum, başvuruda aynı site ama farklı isime başvuru yaptım ve geri kabul edildi. bence denemelisin ;)

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
_RamseS_' Alıntı:
adsense den geçersiz tıklamadan atılan sitem oldu tekrar başvurdum, başvuruda aynı site ama farklı isime başvuru yaptım ve geri kabul edildi. bence denemelisin ;)

ödeme aldın mı peki? aldıysan kaç tane aldın? mutlaka atıyolar sonunda inşallah başına gelmez...

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
atıldığım zaman alamadım. tekrar kabul edildikten sonra 2 ödeme aldım. herhangi bi sorun yaşamadım 2 aydır umarım yaşamamda.

mircalem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteyi belki kabul edebilir ama adres sanmıyorum etmez.. ben çünkü ikinci bi sitemi babamın adına alayım dedim hesap ilişkilendirme dedi kabul etmedi.. adresten anladı sanırım...

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tekrarlıyorum. adsense den geçersiz tıklamadan atıldım. ortalama olarak 1 ay sonra belki daha az belki daha fazla net anımsamıyorum. aynı domain adı Farklı bir isim ile başvuru yaptım yaklaşık 1.5 hafta sonra olumlu sonuç aldım ve hala da devam ediyorum. atılıp kabul edildikten sonra 2 defa ödeme aldım hala sorunsuz devam ediyorum.

mircalem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Deneyim Ozaman Bende Ne Kaybederimki En fazla almaz :) isteyenin bi yüzü vermeyenin iki yüzü

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Peki adres degistirip ayni isimle basvuran varmi ?

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain yönlendirip üyeliğe başvuru işlemi de yaptım onda da sorun yaşamadım. aynı isimle bugüne kadar hiç başvuru yapmadım. hatta kendi üzerime bile bir tane kayıt yok :) riske gerek yok bence.

E

E-Yazilim

Misafir
benim ailede kimse kalmadı başvurmadık, adres de bulamıyorum :D
Herifler bıkmadan usanmadan attılar her seferinde. Ama ben farklı isim ve adreslerle, aynı siteyle başvurdum genelde. Sebep bu..

mavimsi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site adı ile tekrardan müracat edebilirsin. Google site yi banlamıyor, hesap acılan ismi banlıyor. Aynı isimle farklı site üzerindende açsan da banlanma ihtimalin ödeme zamanı yüksektir. banlanan site adına farklı isimle muracat edebilirsin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi