İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Telefondan para kazan, reklam izle kazan..

zafer_can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar android cep telefonunuzdan (ios kullanmadığım için denemedim. muhtemelen çalışacaktır) para kazanmanızı sağlayan bir uygulamadan bahsetmek istiyorum. Uygulama adı Earn Money

Nasıl çalışır :

İçerisinde bulunan teklifleri tamamlayarak, uygulama indirerek ve video izleyerek (benim en çok hoşuma giden özelliği de bu) para kazanabiliyorsunuz.

Ödeme yapıyor mu:

Evet ödeme yapıyor şahsen ben ödememi aldım. 1$ biriktir diğinizde ödeme alıyorsunuz (çok da zor olmuyor). İsteyen olursa da ödeme kanıtını buraya koyarım. Ödememi paypal hesabıma istediğimde 48 saat içerisinde gönderileceği söylendi ve 48 saat dolmadan da ödeme yapıldı.

Uygulama adresi

Sizden tek isteğim
uygulamayı indirdikten sonra
soracağı ref kodu kısmına
JeMUSVHZ6

yazmanız. Size hiçbir şey kaybettirmez. Aksine bu kodu yazarak üye olanlara nasıl kazanacakları hakkında bilgilendirmeler de yapacağım. Bu kod ile üye olanlar pm atsınlar bilgilendirmeler yapacağım.

Diğer bir konu ise izleyerek kazanma siteleri:

Benim kullandığım ve güvenilirliği yüksek olan ve ödeme de yapan siteleri sunuyorum.

Probux
Refsiz

ödeme yapan bir site ve kazancı gerçekten çok iyi. ref kiralama ve tıklama oranları açısından iyi kazandıran bir site

Neobux
Refsiz

Gladbux
Refsiz

Clixsense
Refsiz

Üye olan arkadaşlara kazanma yöntemleri hakkında bilgiler vericem. Üye olup isminizi pm atın..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5