İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Telegram Para Kazanma Taktikleri

EmreT

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
48
Telegram popülerliğini iyice arttıran mesajlaşma uygulamalarından bir tanesidir. İnternetten para kazanma kategorisi altında Telegramın güzel bir pazarı bulunur. Bu yazımızda Telegram Para Kazanma Taktikleri hakkında detaylı incelemelerde bulunacağız.
Telegram Airdrop Para Kazanma
Telegram Airdrop genellikle yeni çıkacak kripto para birimleri tarafından oluşturulmuş olan hediye sistemlerine verilen addır. Telegram üzerinde yüzlerce Airbot grubu bulunur. Bu gruplarda Telegram Botu aracılığıyla size belli görevler verilir. Bu görevleri tamamladığınızda sizden kripto para cüzdanınız istenir ve bu sayede Telegram Para Kazanma şansı yakalanır.

Telegram Airdrop’larında dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; daha önce bu airdrop’tan para kazanmış insanlar var mı sorusuna evet diyebilecek kadar bilgi sahibi olmanız, yani araştırmanız olacaktır. Telegram Airdrop Grup ve Botlarının çoğu scam yani ödeme yapmayan gruplardan oluşmaktır.

Ayrıca Telegram Airdrop botlarına benzeyen yüzlerce Görev Yap Para Kazan botları da Telegram üzerinde mevcuttur. Bu kanal ve grupları bulmanız gerekmektedir. Bu kanallar size belli bir görev verir. Örnek görev aşağıdaki gibi olabilir.

• SosyalMedyaLog işletmesine Google Haritalar üzerinden en az 5 kelimelik olumlu bir yorum yap, karşılığında 5 TL kazan.
Bu tamamen örnek olarak yazılmış bir görevdir. Telegram Para Kazanma için alternatif bir yoldur.

Telegram Kanal ve Grup Açarak Para Kazanma
Telegram’dan Para Kazanma şansına sahip olmak için Telegram Kanalı veya Grubu açabilirsiniz. Açtığınız grup için aşağıdaki kriterlere dikkat etmeniz gerekmektedir.

• Kanal İçeriği
  • Kanal logosu
  • Paylaşım süreleri
  • Aktif kitle
  • Seviyeli sohbet
Yukarıdaki işlemleri kendinize misyon haline getirerek bu kanallar üzerinden para kazanma şansınız yüksektir. Ayrıca büyük sayfalardan reklam alabilir ve bu şekilde kanalınızı daha kolay büyütebilirsiniz.

Telegram Kanalından Para Kazanabilmek için bir çok yöntem bulunmaktadır. Bunlardan bazılarını aşağıya listeliyorum.

• Link kısaltma siteleri
  • Satış ortaklığı
  • Ücretli tanıtım ve reklamlar
  • Ücretli üyelik(v.i.p) vs. satışları
Üstte 4 maddede yazdıklarım en popüler olan Telegram Para Kazanma yöntemleridir.

Telegram Para Kazanma konusunda bazı tüyoları sizlerle paylaşmaya çalıştım. Konu ilerleyen günlerde güncellenecektir. ♥ Sizde Telegram üzerinden para kazanma yöntemlerinizi yorumlar kısmında belirtebilir, aklınıza takılanları da burada sorabilirsiniz.

Kaynak: Sosyal Medya

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5