İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Telekom Banlı Siteler (Sayfa.com)

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar,

bu mp3 sitesi kapatma olayının bir süre sonra her kapanan site için 2-3 site açıldığını gördüklerinde son bulacağını düşünüyorum.

site kapatmak nası bir çözüm olabilir ki? üstelik mu-yap dışında rahatsız olan yok.

mp3 leri yurtdışından off-shore bir domain/host alıp yüklemek ve siteyi açmak mu-yap 'ın dava açmasından çok daha kolay. geriye kalan bir kaç hafta google indexlemesini beklemek.

bence ZOR oyunu bozar;
ne kadar uğraşılırsa uğraşılsın bu olaya site kapatmakla engel olamazlar.

NOT: bu arada bu siteler bende açılıyor ve sayfa.com hiç kapanmadı.. (ankara)

saygılar,

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Banada öyle geliyor.1 site gider 2 site gelir.1 kasımdan itibaren adsl hızlarıda yükseliyor.1 albümü upload etmek bir webmaster arkadaş için dahada hızlanacak.Biz beleşçi bir toplumuz.Çok çok az kişi giderde muyapdan mp3leri para ile satın alır.Amerika baş edemedi mp3 işi ile müyap mı baş edebilecek.
1 bir tane müyap var 10.000 tane webmaster var.biz müyapı döveriz sayımız çok :p

B

BenimBlog.com

Misafir
Remix ve Manyetik gibi istanbuldan giremiyenler tekrar deneyebilirmi acaba, ip-adresi degistirdimde.

Tesekkürler

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
yahu adam 100 kere acıkladı hala soruyon neden ordan giriliyoda burdan girilmiyo denildiği gibi ttnet in 20 ye yakın dns sunucusu var ve hepsi teker teker guncelleniyor pazı banlar belli sure sonra kalksa bile ttnet bunları yeniden banlıyor

burakmert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trdownload ben de girebiliyorum. düne kadar girilmiyo güzelim..
fazla büyük konuşmayacaksın.

B

BenimBlog.com

Misafir
TrDownload' Alıntı:
yahu adam 100 kere acıkladı hala soruyon neden ordan giriliyoda burdan girilmiyo denildiği gibi ttnet in 20 ye yakın dns sunucusu var ve hepsi teker teker guncelleniyor pazı banlar belli sure sonra kalksa bile ttnet bunları yeniden banlıyor

Merhaba,

Bir DNS serverin güncellenmesi iki ay sürermi sence? hic zannetmiyorum.
Dün aksam degistirdigim ip adresi bugün aktif olmus o dediginiz 20 TTNet DNS serverlerindeki artik girebiliniyorur daha önce girilmeyen yerden.

Saygilar,

Webmaster BenimBlog.com

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yoktur' Alıntı:
Banada öyle geliyor.1 site gider 2 site gelir.1 kasımdan itibaren adsl hızlarıda yükseliyor.1 albümü upload etmek bir webmaster arkadaş için dahada hızlanacak.Biz beleşçi bir toplumuz.Çok çok az kişi giderde muyapdan mp3leri para ile satın alır.Amerika baş edemedi mp3 işi ile müyap mı baş edebilecek.
1 bir tane müyap var 10.000 tane webmaster var.biz müyapı döveriz sayımız çok :p

+7777777777 ehuehue hocam sen cok yasa bu arada sayfa.com sahibi aramıza hos geldin

sistem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendi dns serverini yada üniversite veya özel kuruluşların dns serverlerini kullananlar girebiliyordu.. bu yüzden bazıları giriyor bazıları giremiyordu .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi