İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Telekomda sorunmu war ?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
Permission' Alıntı:
http://mrtg.ttnet.net.tr/mrtg/index.html
bu sayfada ne vardı öğrenmemiz mümkünmü ben ilk defa gördümde eskiden ne avrdı orada..

Bu sayfa bir zamanlar en cok ziyaret edilen sayfalardan biriydi, hatta Telekom o sayfaya adsense koysa kose olurdu :)
Sayfada yanlis hatirlamiyorsam, Telekomun router cikislarini gosteren MRTG grafikleri var.

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Telekomun göbek adı sorun. Yine biryerlerde hat çalışması vardır yada kablolar kopmuştur. Öncekinde irlanda kablolaRI KOPMUŞTU :dkısa zamanda düzelir o kadar meraklanacak bir durum söz konusu değil. Rahat olabilirsiniz...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
Telekomun parasi mi yok alternatif hatlarla cikis yapmiyor?
Ornegin soyle birsey olsa cok iyi olur (bu hatlar varmi bilmiyorum):
2 uydu baglantisi
2 Kuzey avrupa/rusya cikis
2 Yunanistan cikis
2 Dogu/Ortadogu cikisi
2 Kibris Kuzey afrika cikisi

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 milyon ADSL abonesi olduğu bilindiğine göre, her aboneden ortalama 40 YTL alınsa, ayda yaklaşık 25 milyon $ yapar. Bu kadar para nereye gidiyor gerçekten merak ediyorum. Bu para, şimdiye kadar altyapı için harcansaydı, eminim Almanya kadar iyi bağlantılara sahip olurduk.

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ülkeyi terkedicem en sonunda. Lanet olsun hiç bir yerde açıklama bile yok ne oldu ne dönüyor belli değil. Data center bizlik sorun yok diyor ama server lar off

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
vallahi ne olduğunu anlamış değilim bu sorun iki günlük değil nerdeyse 15 günlük bir sorun ama ilk zamanlarda bu kadar sık olmuyordu az önce arkadaşla msn de konuşuyorum sunucunun durumu nediyorum canavar gibi diyor siteler nasıl diyorum canavar gibi diyor başka bir arkadaşa daha soruyorum istanbul dışında olan siteler nasıl canavar diyorlar ben ping bile alamıyorum sunucudan böyle berbat birşey olabilirmi ya.. O değil erişemeyince insan şüpheleniyor diyor sunucumu gitti :s

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Turkiye nedense her seyde ikinci sinifta kaliyor almanyada telekom haric özel sirketler dolu hepsi super imkanlar sunuyorlar mesela birisi belirli fiyata turkiye icinde tum avrupa konusmasi bedava belirli hizlida adsl internet ama nedense turkiyede sadece telekom var ve onlarin böyle sorunlari varsa eee pes yani allah sonu hayir etsin...

salihk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir günde internet acayip hızlandı konusunu duysam kalpten gidicem

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi