İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tema arayanlara ücretsiz blogizim wordpress teması

saidyavuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba arkadaşlar sizlere kendi imalatım olan bir tema daha paylaşmak istiyorum umarım beğenirsinizsizlerle paylaşıyorum
5858411896_a311cdda02_z.jpg

Tema ile ilgili detaylı bilgi için lütfen buraya bakınız.
http://saidyavuz.com/2011/06/ucretsiz-blogizim-wordpress-temasi/

Demo ve indir
Tema ile ilgili sorunu olan olursa burdan veya blogumdan sorabilirler

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Güzel tema, eğer 2 sutun olsaydı, anasayfada 4 yerine 8 konu gözükseydi yani sitemde kullanabilirdim :) Şuanki hali pek uygun değil benim site için. Ama güzel gerçekten, paylaşımınız için +repledim üstadım.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
Güzel tema, eğer 2 sutun olsaydı, anasayfada 4 yerine 8 konu gözükseydi yani sitemde kullanabilirdim :) Şuanki hali pek uygun değil benim site için. Ama güzel gerçekten, paylaşımınız için +repledim üstadım.

wordpress admin panelinden okuma ayarlarında
En fazla gösterilecek blog sayfası adedi
kısmını arttırabilirsin, ozaman anasayfada fazla yazı çıkar

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Ama sayfa aşağıya doğru uzar o zaman üstadım öyle değil mi? Ben şuan kendi sitemdeki gibi istiyorum, 2 sutun halinde. Daha toplu dursun yazılar diye.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
geçsin onu düzeltmek çok basit, zaten kendi sidebarında bişeyler ekli facebook falan twitter eklersin, bişeyler eklersin anasayfa toplu durur

gerard

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
temayı deniyeyim dedim hata alıyorum

Uyumsuz arşiv. PCLZIP_ERR_BAD_FORMAT (-10) : Unable to find End of Central Dir Record signature

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
StudioPress gibilerinden birşey vardı güzel gidebilir ancak yinede siz bilirsiniz :) ChannelPro varken... :p

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
Düzenlenmiş bir tema ama güzel olmuş ellerine sağlık :)

Jerome_Allen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sade ve güzel bir temaya benziyor.. Kıbrıs Gezgini isimli sayfamda kullanabilirim. Tşk..

saidyavuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Blogun kurulum sayfasında da belirttim indirdiğiniz dosyada wp-pagenavi eklentisi var onu da yükleyim kurun ayrıca çoğu kişi sitedeki kodları kendi kafasına göre düzenleme yapmak için siliyor bu da zaman zaman tema ile alakalı olmayan sorunlar yol açıyor lütfen detaylı bilgi için burdaki yazıyı okuyun

http://saidyavuz.com/2011/07/blogizim-wordpress-temasi/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5