İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tema Değişimi seoyu ne kadar etkiler?

ahmet_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sitemin temasını değiştirmeyi düşünüyorum adsense için daha güzel bir tema buldum ancak googleda sitem baya önde hiç biryere reklam vermedim hep google aramalarından geliyor hit ilk sayfadayım genelde etkisi olurmu temayı değiştirmekte korkuyorum etkilemiyecekse değiştiricem direk, postlar aynı kalıyor biliyorum silinmiyor ama bi çok yeri değişiyor ya ne olr sizce ?

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Wordpress tema ise etkiler;
Bazı temalarda sayfalarda sayfa adı önde gelirken bazılarında anasayfa adı gelebiliyor,bunun gibi etkenler hitinize mutlaka yansıyacaktır

All in seo kurun,böylece tema değişimlerinde titleniz ve diğer metalarınız sabit kalacaktır,All in seo temadan bağımsız meta etiketleri sağlamaktadır!

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Kullanacağın yeni tema ile eski temayı kod yoğunluğu bakımından karşılaştır, CSS ve xHtml eksiklerine bak, temaların sorgu sayılarını incele. WordPress temalarda ki site içi seo farkı uçurumları bulabiliyor. Bu nedenle seçimini iyi yapmalısın.

ahmet_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saolun arkadaşlar uyarılarınızı dikkate alıcam

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5