İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

tema değişiyor

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
psd dosyaları bulunamadı sanırım, çirkin görüntü olmaması amaçlı ben yaptım takdirinize kalmış.

multiquoteoff.png

multiquoteon.png

Emeğine sağlık hocam yükledim süper oldular =)

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Font'tan şüpheliydim ama sanırım grafikleri yapan arkadaşta Myriad serisinden bi font kullanmış olmalı veya ona yakın bişey. Güzel durdu gerçekten, hayırlı olsun :)

Yok yok tam oldu süper oldu bu. Öyle biraz farklı görünüyorsa, görünsün yahu sabah olmuş uykuda yok paso bu bütonlara tıklar dururuz bugün :p

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
şu navbardan zaman olayını ve arama formunu kaldırın saçma duruyor

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Beyler ben size bu tema yapılmadan taa kaç ay önce hatta yıl ne dedim ? Siz hala Vbullettin 4.0'a geçmediniz mi dedim. Tüm yabancı büyük webmaster forumları Vb 4'de şu an.

En son çıkanı o kadar mükemmelki özellikle mesaj gönderme 0.001 ms neredeyse.

Demo : http://forum.joomlatr.org

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Beyler ben size bu tema yapılmadan taa kaç ay önce hatta yıl ne dedim ? Siz hala Vbullettin 4.0'a geçmediniz mi dedim. Tüm yabancı büyük webmaster forumları Vb 4'de şu an.

En son çıkanı o kadar mükemmelki özellikle mesaj gönderme 0.001 ms neredeyse.

Demo : http://forum.joomlatr.org

Bu sitenin vB4'e geçmesi demek bir sürü sorununda beraberinde getirmesi demek.

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Bu sitenin vB4'e geçmesi demek bir sürü sorununda beraberinde getirmesi demek.

Gülü seven dikenine katlanır; Profesyonel VB ekibi ile çalışılması gerekir, install eden değilde coder ekibe ihtiyacınız var.

Chrome ilk çıktığında beğenilmedi sonradan favori oldu, Windows7 gene aynı, Google ön sayfa tasarımı gene aynı, sonuçta kim ne derse desin yenilik yapmak zorunda kalacaksınız. Ha bugün, ha yarın, ha 3 sene sonra..

Benim anladığım sorunlarla baş gelemiyeceğiniz için (yeri geldiğinde patch yazabilmeniz gerekiyor) sorunların önceden fixlenerek harmanlanmış bir sürüm bekliyorsunuz. :)

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Gülü seven dikenine katlanır; Profesyonel VB ekibi ile çalışılması gerekir, install eden değilde coder ekibe ihtiyacınız var.

Chrome ilk çıktığında beğenilmedi sonradan favori oldu, Windows7 gene aynı, Google ön sayfa tasarımı gene aynı, sonuçta kim ne derse desin yenilik yapmak zorunda kalacaksınız. Ha bugün, ha yarın, ha 3 sene sonra..

Benim anladığım sorunlarla baş gelemiyeceğiniz için (yeri geldiğinde patch yazabilmeniz gerekiyor) sorunların önceden fixlenerek harmanlanmış bir sürüm bekliyorsunuz. :)

Efendim bahsettiğim sorunlar sadece bunlar değildir. Beni anlamaya çalışınız lütfen. Evet gülü seven dikenine katlanır ama durduk yerde gaz maskesi ile de gül koklanmaz. Netice de işimizi çok ciddi yapıyoruz Türkiye'de sağlam coder bir elin parmak sayısını geçmez.

vBulletin site kordinatörü Steve Machol ile bir zaman önce kısa bir diyaloğum olmuştu ve bana vB3.8.x serisinin 3.9.x'a kadar belki gider demişti ki gider bence çünkü 4'e geçen kadar, geçmeyen var. Eklenti yazarları bile bocaladı ne biçim. Kendim bile yeni yeni 4 adına güzel eklentiler yazmaya başladım.

FRMTR bile hala geçmedi, niye geçmedi acaba düşünmek lazım. vB4'e geçen sitelere gidin bakın. Veya r10.net geçsin bakalım kimse kalıyor mu orada. Kalır ama sağlıklı olmaz şu an ki hali gibi. İyinet 4'e geçsin çok kötü olur. Hem parasal yönden, hem iş ve üyeler yönden.

İyinet ekibi olarak elimizden geleni yapmaya çalışacağız efendim. patch çıkarmaya gerek yok. Şayet bir eklenti açığı yakalarsam zaten kapatmasını da bilirim. Buyrun profilim; http://www.vbulletin.org/forum/member.php?u=344957#heks Amacım gösteriş ve yahut şekil yapmak değildir sadece vB4'e asla geçilmemesi için, bunun taraftarı olmaktır.

Saygılarım ile efendim,

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Aslında olaya biraz mantıklı yaklaşırsanız vBulletin vB4 serisinde yapması gerekeni yaptı. Default tema ve default özellikler tek kelimeyle iğrenç. Yani eğer geliştireni çok ve geliştirilmesini istediğiniz bi forum sistemi yapıyorsanız bundan farklı olamazdı herhalde :)

vBulletin4 sadece özellik bakımından biraz daha gelişmiş ve eğer gerçekten güzel designer/codersanız ve o unvani tasiyorsaniz vbulletin4'ü cok guzel bi hale getirmeniz mumkundur tabii ki. Bu yuzden vBulletin4'e gecilmesini desteklerim tabii ki soyledigim sartlar uyuyorsa ki BlackThorn uyuyor gibi bu şartlara.

Sonuç olarak geliştirilmeye açık olmalıyız :). Özellikle vBulletin haklarını başka şirket alıp eski geliştiricilerinin büyük bi bölümü istifa ettikten sonra.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5