İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tema Tasarlamak İstiyorum Yardım Edin

krdndm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ben kendi temamı kendim yapmak istiyorum.Kimseye minnet edip tema almak istemiyorum zaten kimse tema vermiyor veya edite yardım etmiyor.Bana tasarım videolarını ve nasıl tema tasarlayacağımı anlatırsanız çok sevinirim.Şimdilik Blogger teması tasarlasam yeterli belki tasarlayıp dağıtırım :) Belkide satarım :D

krdndm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben zaten kesin satacağım demedim belki dağıtırım dedim bu arada yardımcı olmayacaksanız keşke yorum yapmasaydınız

Mertcan'K

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Her konuya kuralların dışına çıkmadan yorum yapma hakkım var diye biliyorum? Görüş bildirdim.
Kolay gelsin, umarım yardımcı bulursunuz.

abduko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
html biliyormusun ? yada bildiğin kodlama varmı ?

abduko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
az hocam çok aşırı bilmiyorum o yüzden biri yardımcı olursa seviniirm :) bildiğiniz video felan varsa söyleyebilirsiniz

o zaman sana tek tavsiyem bir tane tema bul ilk o nasıl yapılmış incele ve düzenlemeye çalış kafana göre başkada yardımcı olamam :)

mata

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
html css bilmeden zor tasarlarsın tostum önce bunları ögren sonra hazır temaları editlemeye çalış. geliştirirsin kendini

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5