İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Temada Galeriden Resim Eklediğim Zaman Resimler Görünmüyor? (Yardım)

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Değerli arkadaşlar, bu temayı yapan arkadaş, e-ticaret sitesi olduğu için bazı kısımları eklemekten vazgeçmiş. Şimdiden kendisine ulaşmak zor, ulaşılsada müsait olamıyor kendileri. O yüzden sayfalara yorum eklenmiyordu onu sağolsun bir arkadaş çözümü konusunda bir kod paylaştı ve oldu. Şimdi de yazı ve sayfalara ortam ekle kısımdan galeri oluşturdan galeri yapıyorum. Admin kısmında yazıya ekleniyor ama siteye dönüldüğü zaman yazıya yansımıyor neden böyle bir hata alıyorum?
Galeri demek istediğim yer "ortam ekle" den resim eklerken galeri oluşturduğumuz yerdir. Yani eklenti falan değil yanlış anlaşılmasın.

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Selamlar,
Bilmiyorum biliyor musunuz lakin bu tema tekrar düzenlenmiş bir tema. Ticaripress olarak aratırsanız yapımcıya ulaşabilirsiniz. Tabi siz yine onu kastediyorsanız bir şey diyemem.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi