İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TemaWP - Wordpress Sağlık Teması + 3 Bot + Valid Kodlama Sadece 40 TL

Freeborn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1

arrow_down.png
Tema Özellikleri

thumb-up.png
Özelleştirilmiş kategori,konu detay ve arama sayfaları

thumb-up.png
Seoya uygun %100 Valid kodlama

thumb-up.png
Gelişmiş tema paneli sayesinde full panelden yönetim imkanı

• Manşet sistemi.(Tek yapmanız gereken panelden görünmesini istediğiniz kategoriyi girmek,eğer boş bırakırsanız son konuları çekecek şekilde kodlandı)

• Üçlü-Altılı konu blokları.(Tek yapmanız gereken panelden görünmesini istediğiniz kategoriyi girmek,eğer boş bırakırsanız son konuları çekecek şekilde kodlandı)

• Resim-Video galeri.(Tek yapmanız gereken panelden görünmesini istediğiniz kategoriyi girmek,eğer boş bırakırsanız son konuları çekecek şekilde kodlandı)

• Sosyal ağ sayfalarınız için footera link verebilmek

• Footer copright bölümünü değiştirebilmek

• Reklam ayarları bölümü ile tüm reklam kodlarınızı panelden ayarlıyabilirsiniz

• Ve daha fazlası...

thumb-up.png
Gelişmiş içerik botları ile rahatlıkla içerik eklebilirsiniz.(1 Adet Sağlık,1 Adet Resim,1 Adet Video botu)(Not:Yetersiz gelmesi durumunda bot sayısı arttırılabilir)(Botlar 2 ay garantilidir)

-

Temayı DEMO ADRESİNDEN İnceliyebilirsiniz.
-

-

• 1 Adet Tema Lisansı için istenen fiyat : 40 TL 'dir

• Kurulum oldukça basittir benim kurmamı isterseniz kurulum ücreti 10 TL'dir.

Ödeme : Akbank, nesine, oley

Msn : ersin@monoksit.com

Emeği geçenler : Kinqwolf, devilish, scanex

Diğer Temalarımız

OyunPort - Wordpress Oyun Teması
HDVideo - Wordpress Video Teması

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5