İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

temayı editleyemiyorum

sekseniki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar, temayı düzenlemek istiyorum fakat karşıma aşağıdaki hata çıkıyor. lütfen yardım.

Required variables have gone missing and execution can not continue. Please try again.

This error can sometimes occur as a result of Suhosin / Hardened PHP being installed on your server. If you know that you have Suhosin running and you have access to the PHP configuration, try increasing the value of the following variables:

* php_value suhosin.post.max_vars
* php_value suhosin.request.max_vars

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
temadan php kod siliyorsundur editlerken, onun icin bu hatayı alıyorsundur.(sadece tahmin)

sekseniki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
admincp den temadaki başlıklar ve yazıların renklerini vs değiştirmek istediğimde bu uyarıyı veriyor.

C0$kuN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
php yi Suhosin olarak derlemişsiniz. Suhosin suexec tarzı php nin güvenlikle calışmasını sağlayan bir modüldür

Suhosin ayarlarını değiştirmenız gerek.

dj@alkana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar bende aynı sorunla karsılastım o sorun sız yapamasınız edıtleme vb hersey yapmıstım olmadı hostcudan kaynaklanıor anca soyle olur

hostcuya dıyeceksınız

suhosin bunu soyleyın degerını yukseltsın olur

Onurss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
.htaccess içerisine aşağıdaki kodları ekleyerek tekrar deneyebilirmisiniz ?

Kod:
php_value suhosin.post.max_vars 2048
php_value suhosin.request.max_vars 2048

dj@alkana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
.htaccess içerisine aşağıdaki kodları ekleyerek tekrar deneyebilirmisiniz ?

Kod:
php_value suhosin.post.max_vars 2048
php_value suhosin.request.max_vars 2048

bunu bende denemıstım cokca halende denesem olmuor arkadasta olur belkı dene ama olmayacagını soyleyım bastan genede tsk

RaSCaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar aynı sorunu yaşadım hostçuya söledim bu ayarlar stabildir değiştirilmez dedi.Eee ben oluşan sorunları nasıl düzeltcem.Temamda editleme yapamıyorum.Enufağından şu çizgileri kaldırıim dedim yok ne yapsan aynı hata çıkıyor.

Host firmaları da bu konuda bilgi verirsem sevinirim siz bu konuda müşterinize yardımcı oluyormusunuz

Onurss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şahsen müşterilerim böyle bir sorunla karşılaşsa yardımcı olurum, yukarıdaki kodu denediniz mi ?

RaSCaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şahsen müşterilerim böyle bir sorunla karşılaşsa yardımcı olurum, yukarıdaki kodu denediniz mi ?

Arkadaş gelsin onu da denettircem şimdi ben bulaşmim dedim :)

Peki bu ayarı server geneliyle mi düzenliyorsunuz yoksa her açılan host hesabına özgü bir ayar mı? Bu konuda kafam karıştı.

RaSCaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sizlerden daha net bi cevap bekliyorum arkadaşlar başından geçen olmuştur hostçu olanlar var aranızda sonuçta.Kafayı yemek üzereyim çünkü lütfen yardım edin.

Hostçu firma tutturmuş bi suhosin ayarı sunucuda stabil diyor bende üstüne gittim sizin forumunuz da son sürüm hemde css ayarlarını yapmışsınız demek ki anazından Forumda altçizgiler yok temada oynamayalar yapabilmişsiniz dedim.Bizde bir sorun olmadı biz siz fark yok hizmet aynı dedi.

Bende şimdi şunu anladım bu firma anlamıyor herhalde.İşinde usta ulan bi arkadaş rica etsem yapması gereken olayı bana anlatabilirmi bende ona anlatim bari.

Buarada Onurss dediğinizi denedik hiçbirşey farketmedi aynı hatayı veriyor.

Onurss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sunucudaki suhosin değerlerini biraz yükselterek sorun çözülebilir fakat firmanız değerleri değiştirmemekte direniyorsa temanızı .xml şeklinde indirip başka bir sitede veya localde değiştirerek tekrar yükleyebilirsiniz.

RaSCaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok teşekkür ederim bunu denicem.Aslında mantıklı ama aklımıza gelmiyor böle şeyler.Tekrar sağolun bilgi için.

RaSCaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Firma diretmesini senin yöntemle geçtik onurss.Aklımıza gelmiyen şeyi getirttiğin için teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi