Temizlik şirketini 250 metre uzaktan hortumladılar

Any0ne

0
İyinet Üyesi
Katılım
13 Mart 2010
Mesajlar
478
Reaction score
7
Konum
Ankara
Bursa'da 6 ton mazot akıl almaz bir yöntemle çalındı

Bursa'nın merkez Yıldırım İlçesi Millet Mahallesinde meydana gelen olayda, çok sayıda hırsızlık suçundan kayıtları bulunan amca çocukları Selçuk Ç., İsa Ç. ve İlhami Ç. bir temizlik şirketinin deposunda bulunan tonlarca mazotu çalmak için akıl almaz bir plan yaptı. 250 metre hortum döşeyen hırsızlar jeneratörlü pompa ile mazotu yol kenarına çektikleri tankere doldurdu. Yaklaşık 6 ton mazot çalan hırsızları gören vatandaş müdahale edince hırsızlar hortumu olay yerine bırakarak tankerle kaçtı.

Olayı araştıran polis, olay yerindeki 250 metrelik hortumu satabilecek 30 işyeri tespit etti. Daha sonra bu nalburları tek tek gezen polis hırsızların izine Kestel İlçesi'nde rastladı. Ardından operasyon düzenleyen ekipler 3 amcaoğlundan İlhami Ç. ve İsa Ç.'yi gözaltına aldı. Mahkemeye sevk edilen zanlılardan İlhami Ç. tutuklanırken, İsa Ç. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Polis olaya adı karışan Selçuk Ç.'yi her yerde arıyor.

Kaynak

Dipnot : Yurdum insanı die boşa demiyorum :D
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst