İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TEPKİ.org Satılık Projelik Domain Mükemmel Sosyal Domain

ozweb

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Tepki.org zaten domain kendini belli ediyor. Yaşı 8 dir.

Her projeye uygundur. https://www.change.org/tr Dünyadaki olaylara değişmesi için tepkiye yönelik birr websitesidir. Milyon dolarlıktır.

Düşünen böyle bir proje için çalışabilir domain kesinlikle uygundur.

.org olması fiyatı düşüreceği anlamı taşımaz domanin değeri jenerik olmasının yanında

TEPKİ . org yani .org toplumsal organizasyonlar genel sosyal birliktelikler gibi işlevler için kullanılır.

Örnek veriyorum ;

Israile.Tepki.Org

AKP-CHP-MHP vs . Tepki.org

gibi başlıklarla insanların tepkilerini dile getireceği inanılmaz bir domaindir.

Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı uğurlu olsun tekliflerinizi beklemekteyim.

ozweb

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Aklınızdaki fiyat nedir

Mobil ile yazıldı.

Hocam teklif topluyorum açıkçası tok satıcıyım istediğim bir fiyat olursa ancak vereceğim. Kendim direk proje yapsam daha çok kazanırım biliyorum ama pek vaktim yok.

Gelen en yüksek teklifi ben size söyliyeyim 350tl veren oldu. Dediğim gibi 500-600gibi bir rakama bırakacağım gibi.

ozweb

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Günceldir satış devam ediyor en yüksek teklif 400tldir şuan. 500 gibi bırakacağım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5