İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Terör örgütü PKK ateşkes ilan etti

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ciğeri beş para etmez adamlar ateşkes ilan ediyor. Sen kimsinki ateşkes ilan ediyorsun. eğer kendinize çok güveniyorsanız çıkın kardeşim Türk ordusunun karşısına oraya buraya mayın döşeyerek pusuya düşürerek askerlerimizi, şerefsizlik yaparak mı kendinizce birşeyler yapmak istiyorsunuz. Madem güveniyorsunuz kendinize madem bizim toparaklarımızda gözünüz var ben buyum buyum ve Türkiye'ye savaş ilan ediyorum deyin gelin kafa kafaya savaşalım. Ama bunu ben Türkiye'ye hiçkimsenin yapabileceğini sanmıyorum. Ordumuza her akşam dua edelim. Bu kadar büyük bir ordu bu kadar caydırıcı bir ordu olmasa Türkiye'de, sonumuz kötü olurdu. Türkiye kendi bulunduğu bölgenin süper gücüdür (ordu itibariyle). Üç beş çapulcuyada hiçbir zaman prim vermez ama dediğim gibi şerefsizlikle oraya buraya mayın döşeyerek pusu kurarark kendilerince birşey yaptıkalarınımı sanıyorlar. Annelerin ailelerin evlatlarını onlardan alıyorlar. bunları yapan herkes amaçlayan herkes kuşkusuz vatan hainidir ve bence öldürülmesi gerekir sorgusuz sualsiz.

Bebek katili o şerefsiz düzenbeaz kanı bozuk o.ç. nu besliyorlar. Bunu kim besliyor. Biz besliyoruz. Bizim vergilerimizle besleniyor şehit analarının babalarının parasaıyla besleniyor. Neden besliyoruz bilmiyorum. Ama tabi avrupa birliğine giremeyiz sonra nabarız biz avrupa birliğine giremezsek. Bizim için çok önemli bir konu. Kardeşim çıkın deyinki bir askerimiz daha şehit olursa herkesin gözü önünde o çok sevdiğiniz aponuzu azar azar öldrücez. Birden değil azar azar, sinirlendim şimdi...

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ne Ateşkesi yaww,Hepsi temizlenmeli Bence,Kış geldıgı ıcın boyle

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pkk'ya mı inancaz.Ateşkez dediler diye.Bunlar insan mı.Sürekli askerlerimiz şehit oluyor.Ulan bu adamları alıcaksın ciğerini sökeceksin atacaksın köpeklerin önüne.Ateş kes ilan etmişler bide.Kesin bir çakallık hazırlıyorlardır.Yine nasıl şehit etsekte sevinsek diye gün arıyolardır.Bu adamları yakalayıp öldürmeyeceksin şehit yakınlarının ortasına koyacaksın ne yapıyorlar bi görün.Etlerini parça parça keserim bu insanların.Bunları birden öldürmeyeceksin can çekiştireceksin onlar aileleri yıkıyor herkesi yasa boğuyor bizde bunların ciğerlerini sökelim.Askere giderken yazıcam verin beni doğuya ya ölürüm yada öldürürüm.Hergün bunlara küfür etmektense

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bölgede yaşayan insanlardan zorla para alıp kafalarına göre dükkanlarını kapattırıyorlar . Bölge insanı onları bela olarak görüyor . Çoluk çocuklarını kandırıp dağa çıkarıyorlar . Bu ülkede kürt sayısı ortalama 12 milyon pkk 5 bin kişi . Buda kürt kökenli insanlar tarafından desteklenmediklerini gösteriyor . Yılllar geçti yıllar 5 bin kişi altı üstü . Daha neyin mücadelesidir bu ? Kendileri dağda açlıktan ölürken yöneticileri pariste villalarda . Böyle cehalet olmaz bu devirde.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dağdakiler 5 bin kişi belki... Ya içimizdekiler, ya siyasi kanatları, ya devlet dairelerindekiler, ya özel kurumları, ya bankaları, ya destekcileri?
Bu iş o kadar da gördüğün kadar basit değil... Basit olsa 20 yıl sürmezdi.
Aslolan gerçek, görülmeyendir...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5