İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Teşekkür

T

trgy

Misafir
Tüm üyelere teşekkür etmek istedim, çünkü forumdaki online sayısı gerçekten beklemediğim şekilde gün geçtikçe artıyor. Açıkçası bu kadar çabuk online üye sayısını artırabileceğimi tahmin etmiyordum. Bana güvenen, birşeyler yaptığımı gören ve bana destek çıkan herkese teşekkür ederim.

Umarım hatasız bir şekilde işimize gücümüze bakarak birlikte olmaya devam ederiz.

İyi forumlar. :)

jacktheblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Şurada az ama öz bilgiler tartışılıyor gereksiz laf kalabalığı vs olmuyor. Birşey yazdığımızda özelden parayla şöyle yaparım diyen kişiler çıkmıyor çıkarsızca cevap veriyorlar. Doğru düzgün bir kadroyla yönetiliyor. Farklı bir bakış açısına sahip bir forum neden tekrardan yükselişe geçmesin ki :)

Bence daha fazlasını hakediyor :)

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
R10'dan konsept olarak farklı biyer , hoşuma gidiyor.İnş daimi olarak böyle olur.

milenyum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu forumun ,iyi seyirde devam etmesi webmasterlar için çok iyi olacaktır,biz size teşekkür ederiz.

Berk Uçar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Güzel bir platform oluşmaya başladı ancak r10 un kapalı olmasınında online sayısında etkisi var...

T

trgy

Misafir
r10 ile ilgili birşey yazmıyacağım. Orası da iyi burası da. Daha iyi olan önde götürür, şu an onlar daha iyi ve kalabalık ki onlar önde götürüyor.

@hayaletimsi
Ben şimdiki online üye sayısına bakarak yazmamıştım bu konuyu genel anlamda yazmıştım. Şu an ki online sayısının elbetteki oranın kapalı olmasının etkisi ama genel olarak yazmıştım. :)

@jacktheblack

Gerek yok böyle bir yorum yazmana sadece teşekkürümü ilettim, bu güzel konuyu boşverin tartışmaya çevirmeyelim. :)

Düzenle istersen boşver.

NameOf

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ortam güzel paylaşılan bilgiler faydalı.. Güzel bir platform için kendi adıma tşk ederim..

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
İyinet'in daha da büyümesi için biraz daha zaman gerekiyor, yakında çok daha farklı olacak herşey.. :)

X

Xman

Misafir
2005 kıvamına geliyor yavaş yavaş :) ben o zamanlar üye bile değildim ama ne arasam google beni hep iyinete yönlendirirdi, gele gide ayağımız alıştı üyede olduk zaman içinde..

dahi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyinet devredilmeden önce kurumuş koca çınar gibiydi, ama şimdi o koca kuru çınar yeniden yeşeriyor ve eski ihtişamlı günlerine geri dönüyor, Allah utandırmasın emeğinizin karşılığını alırsınız inşallah.

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
2005 kıvamına geliyor yavaş yavaş :) ben o zamanlar üye bile değildim ama ne arasam google beni hep iyinete yönlendirirdi, gele gide ayağımız alıştı üyede olduk zaman içinde..

2006' da iyinet' e üye olmak biraz zordu... İlgi çok büyüktü.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5