İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Test Ödemesi Yaplmıyor

karahann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 1 aydır uğraşıyorum hala test depositosu alamadım.2 tane banka hesabı açtım 2sinede yatmadı.Ne yapmam gerekiyo bilgisi olan varsa yardım etsin

Güncelleme:
Arkadaşlar yeni gördüm, adsensede para alabilmek için telefon doğrulaması diye bişey varmış ve benim hesap bilgilerimde telefon numarasını 0537xxxxxxx yerine 0539xxxxxxx diye yazmışım sorun bundan doğmuş olabilir mi?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Ödeme kısmında test parası yattığına ya da bir sorun oluştuğuna dair bilgilendirme çıkar. Mesela ben ilk verdiğimde şube kodu yanlıştı sanırım o yüzden yatıralamadı gibi bir ibare çıkmıştı, düzelttikten kısa bir süre sonrada doğrulanmadı gibi bişi yazaıyordu...bende geleni doğruladım ve hallettim.

karahann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece doğrulanamadı yazıyor ve doğrulayabilmem için paranın yatması lazım :s 30 eylülde banka hesap numarasını girdim 10 gün içinde yatması lazımdı bugün 13 gün oldu :( ama yok

karahann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yeni gördüm, adsensede para alabilmek için telefon doğrulaması diye bişey varmış ve benim hesap bilgilerimde telefon numarasını 0537xxxxxxx yerine 0539xxxxxxx diye yazmışım sorun bundan doğmuş olabilir mi?

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
belki ama eğer bankadaki hesap senin üzerine değilse ve adsense e üye olduğun isim ile banka hesapnosundaki isim farklı ise yani senin adın Hakan Karan sa sende babanın hesabını yazıp duruyorsan Mustafa Karan gibi isim değişikliği olduğu için banka hesap nosuna paranın yatması için telefon edip onaylatman gerekiyor yada hesapnonun sahibi gidip hesabına yatırtırıyor çok saçma bir şey ama bende vakıfbank ta bu sorunla karşılaştım sonra gidip akbankta kendi üzerime bir hesap açtırdım :) tık diye anında geldi 1,36 mı 2,15 mi neydi :) tabi hesap babamın üzerine değildi eşimin üzerineydi.

karahann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
belki ama eğer bankadaki hesap senin üzerine değilse ve adsense e üye olduğun isim ile banka hesapnosundaki isim farklı ise yani senin adın Hakan Karan sa sende babanın hesabını yazıp duruyorsan Mustafa Karan gibi isim değişikliği olduğu için banka hesap nosuna paranın yatması için telefon edip onaylatman gerekiyor yada hesapnonun sahibi gidip hesabına yatırtırıyor çok saçma bir şey ama bende vakıfbank ta bu sorunla karşılaştım sonra gidip akbankta kendi üzerime bir hesap açtırdım :) tık diye anında geldi 1,36 mı 2,15 mi neydi :) tabi hesap babamın üzerine değildi eşimin üzerineydi.

banka hesap ismiyle adsense kayıt ismi aynı yani herşey normal gözüküyor :) ama neden yatmıyor para anlamadım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5