İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Text Reklam Verilecek

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Text Reklam Verilecek Site absürt Ismidir Tekili 5000 üstü özele Pm Atabilir ödeme Paypalla Hemen Yapilacaktir

Iyi çalişmalar

feverinlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm bnm sitem p o r n o yildizlari.net yeni acildi ama reel PR olarak 4 ve ayrica suan gunluk tekil hiti 2000 civarinda. Maksimum 1 ay oldu. Eger dusunursen sevinirim. Cok temiz bir sitedir, pop-up, karisik sayfalar yoktur. Begenirsen msj at lutfen.

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
feverinlove' Alıntı:
slm bnm sitem p o r n o yildizlari.net yeni acildi ama reel PR olarak 4 ve ayrica suan gunluk tekil hiti 2000 civarinda. Maksimum 1 ay oldu. Eger dusunursen sevinirim. Cok temiz bir sitedir, pop-up, karisik sayfalar yoktur. Begenirsen msj at lutfen.

ben verebilirim icq ya gel 201530980

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cahveci ;

bunu bilerek yapıyor. en az 2-3 kere aynısını yaptı.
lütfen bu başlıkları Al/Sat bölümüne aç....

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslarım reklamı absürt siteye vermicem sitem absürt herhangi bi siteye verecem ama bazı arkadaslar absürt ismi diye reklam almıyorlar zaman kaybı olmasın diye bir daha yazıyorum

bugun 3 yere daha verilecek msn kullanmıyorum o yüzden bosuna msn e gel demeyin sadece hitinizi ve site isminizi yazmanız yeterli

hepinize iyi çalışmalar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5