İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

text reklam verilecek

R

Reignman

Misafir
Biz bizim sitede 15 ytl text ile ortalama 300 çıkış yolluyoruz günlük, fazla diyorlar, başkası 40 ytl bannera 100 çıkış yollayamıyor ama ucuz oluyor. :D

Hep dediğim şey, reklam verirken sadece hite bakmayın (pop hariç, çünkü pop doğrudan hitle ilgili) ben 3000 hitle text başına ortalama 250-300 yolluyorum 15 ytl alıyorum ama fakat bir başka 15000 hitli site 100 kişi bile yollayamıyor fakat hiti yüksek olduğundan 30 ytlye reklam satıyor. Reklam verirken, reklamların yeri, her sayfada gösterilip-gösterilmediği, sitenin sadeliği gibi bir çok önemli nokta var. Bunları da dikkate almak gerek.

Gel masti sana boş banner alanını verelim 40 ytl olur sana :D 250 değil rahat 500 tekil alırsın günlük, sitenin uygunsuz içeriği yok di mi :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5