İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Text sayfası ile ilgili yardım

alfainternetevi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,yaptığım bir oyun çevirisinin içindeki .ini dosyalarını çevirmem gerekiyor.Bu dosyaları da sadece text formatında görüntüleyebiliyorum.Sorum şudur; oyunda kullanılan program dili gereği boşluk yerine ~ kullanmam gerekiyor.Fakat bu da zor ve uğraştırıcı bir işlem.Acaba boşluk yerine ~ kullanabileceğim bir text editor programı ya da bana bunun için ufak bir yazılım geliştirebilecek biri var mıdır?

Teşekkürler.

alfainternetevi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendi soruma kendim cevap vereyim, clavier+ isimli program ile windows OSde olan her programda istediğiniz her karakter ya da program için kısayol atamak mümkün,mesela benim sorunum ~ karakteri içindi,ben bu karakterin tuşunu ''space'' tuşu olarak atadım ve sorunumu çözmüş oldum.Program tamamen ücretsiz ve yukarıdaki linkten indirilebilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5