İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Text Tavsiyenin boyutu

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Text Tavsiyenin boyutu ne olmalıdır bilgisi olan var mı? ben biraz büyültebilir miyim

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nasıl büyültülüyorki ? sana kodlarını veriyor nasıl büyültürüyorsun anlamadım.Böyle birşey mümkün mü

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
<FONT size=6> adsense firefox kodları </FONT> yapınca kocaman oluyor . bu sorun mu acaba

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yakamoz01' Alıntı:
<FONT size=6> adsense firefox kodları </FONT> yapınca kocaman oluyor . bu sorun mu acaba
Google sitesinde şöyle bir açıklama yapmış;
Kodun Değiştirilmesi

Tüm AdSense reklam kodları, arama kutusu kodu veya tavsiye ünitesi kodu hiçbir değişiklik yapılmadan web sayfalarına yapıştırılmalıdır. AdSense katılımcılarının, reklam düzenini, davranışını, hedeflenmesini veya dağıtımını değiştirme gibi herhangi bir sebeple reklam kodunu değiştirmelerine izin verilmemektedir.
https://www.google.com/adsense/policies

Fakat sen başına ve sonuna ekliyorsun.Google mail at diycem 2-3hafta bekleyeceksin ama sen yinede at öğrenelim

code_Select

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google kodlari degistirme demis bundan sonra yapacagin her sey senin alacagin riske bagli..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5