İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tez düzenleme işlemleri yapılır

mertcanilter

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba, yaklaşık 3 yıldır tez hazırla merkezinde çalışıyorum, proje, yüksek lisans veya doktora tezi hazırlayanlar, derslerden sonraki hazırlayacakları tez için yardımcı olabilirim.

Gelişim Üniversitesi, Aydın Üniversitesi, Arel Üniversitesi, Nişantaşı Üniversitesi, Yeniyüzyıl Üniversitesi, Süleyman Demirel Üniversitesi ve Beykent Üniversitesi için hazırlanan tezlerin düzenlemesini yaptım.

Tez başlığı ve içindekiler kısmını danışman hocalarınız için hazırlarken, başlıklara yorumlar ve benzetmeler yaparken nasıl yapılacağına dair yardımcı olabilirim.

Tek başınıza altından kalkmanın hayli güç olduğu bu iş için, destek verebilirim ihtiyacı olanlar iletişim bilgilerime ulaşabilir.

https://mertcanilter.com/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi