İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

The Game'De büyük HP şöleni :)

Sahaf

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
The Gamede HP Oyun Festivali!

Oyuncuların uğrak noktası olan Point Hotel Barbaros - The Game'de 26 Ocak Cumartesi günü düzenlenecek olan oyun turnuvasında oyun dünyasının en iyileri yer alacak. Intel Core i7işlemci teknolojisiyle üst düzey oyun performansını yaşayacağınız bu günde Starcraft FIFA 2013 Need for Speed ve daha birçok oyunda kendinizi kanıtlama fırsatı sizin. Heyecan dolu turnuvaların gerçekleştirileceği müzikle coşacağımız bu fantastik etkinlikte bize katılın. Gün boyunca sürdürülecek olan yarışmalarda en iyi dereceleri yapın HP Phonenix Bilgisayar HP tablet bilgisayar HP 3D ekran ve Bimeks hediye çekleri kazanma şansını yakalayın..

StarCraft 2 Ödülleri
1. HP Phonenix Bilgisayar
2. HP 3D ekran
3. Bimeks hediye çekleri

Fifa 13 Ödülleri
1. HP tablet bilgisayar
2. HP 3D ekran
3. Bimeks hediye

Need for Speed Ödülleri
1. HP tablet bilgisayar
2. HP 3D ekran
3. Bimeks hediye

Ha bu arada şu meşhur The Game'e giremiyordum üyelik olmadığı için ama artık hiç acımıcam turnuva bitene kadar ordan çıkmam ben :ehule:alkış::şekil::zıpla:D:DD

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5