İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

The Gossip: Funky Magazine Teması Hakkında

kerimptk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar linkteki temayı satın almayı düşünüyorum.

01_The_Gossip.__large_preview.png

http://themeforest.net/item/the-gossip-funky-magazine-wordpress-theme/3716769

Yalnız aklımda temaya dair birkaç soru var. Temanın deneme amaçlı bugün lisanssız versiyonunu kurdum. Temada istediğim görselliği yakaladım ancak temaın admin paneli ve slider'inde sıkıntı yaşadım. Tema panelinde değişiklik yapıp kaydettiğimde bazen tüm ayarları sıfırlıyordu. Slider kısmına ise link vermede sıkıntı yaşadım.

Tahmin ediyorum ki bu sıkıntılar lisanssız ürün kullanmaktan kaynaklı sıkıntılar ancak yinede kullanan arkadaşlar teyit edebilirlerse sorun olmadığını içim rahat edecek. Birde kullanan arkadaşlar herhangi başka bir sıkıntı ile karşılaşmışlarsa beni bilgilendirsinler lütfen.

Tema ucuz değil tonla para çöpe gitmesin :D

gokhansahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demo kullandığınızdan dolayı olacağını sanmıyorum. Başka bir sorun vardır

kerimptk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demo kullandığınızdan dolayı olacağını sanmıyorum. Başka bir sorun vardır

Orjinal ile diğerini kıyasladım hocam. Mevcut olan bir çok özellik dier versiyonda bulunmuyor. Ayrıca panel ve slider'da da sorun çıkıyor. Onlarca farklı halini indirdim ama sonuç aynı

gokhansahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
the gossip temasını bi ara denemiştim ben sıkıntı yaşadığımı hatırlamıyorum. Bendeki dosyaları bulamadım bulsam tekrar bir inceleyecektim. Umarım sıkıntı çıkarmaz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5