İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

the sims3 generations expansion pack çıkıyor-tanıtım videosu

techtakip

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
The-sims-3-generations-expansions-pack-1234.png
Yayınlanacak olan yeni genişleme paketi ile The Sims 3 çocukluktan başlayıp ergenlik ve yetişkinlik dönemine kadar hayatın her aşamasını tattıran bir deneyim sunuyor.

Piyasada benzeri olmayan The Sims serisinin yeni genişleme paketinin ilkbaharda satışa sunulacağı duyuruldu. Yapımcılığını Electronic Arts'tan Play Label'in üstlendiği serinin son oyunu The Sims 3 2009 yılında çıkmış ve yılın en çok satan bilgisayar oyunu olmuştu.The Sims 3 Generation oyunculara kendine ait koca bir dünyada özgürce dolaşma imkanı veriyor. Hatta dolaşacakları dünyayı kurma imkanından bile bahsedebiliriz. Konu ile ilgili EA The Sims stüdyosu Genel Müdürü Scott Evans'ın yaptığı açıklama; " Ranzalar, gösterişli evlilikler, orta yaş krizleri gibi birçok yenilik sunuyoruz. Arkadaşınızın tuvaletine şaka yerleştirdiğinizi veya hayali arkadaşınızı gerçek birine dönüştürdüğünü, bekarlığa veda partileri verdiğinizi, yaşlı Sim'lerinizin eski günlerini yad ettiğini düşünün, hepsini gerçekleştiriyoruz " şeklinde.

The-sims-3-generations-expansions-pack-12345.jpg

Generations Expansion Pack ile Sım'lerin dünyasının gerçek dünyadan pek bir farkı kalmıyor. Oyun içerisindeki kameralar ile Sım'lerin görüntülerini kaydedip www.TheSims3.com adresi üzerinden ve Facebook üzerinden videoları paylaşabiliyorsunuz. Ağaç evlerde oyun oynuyor, hayali arkadaşınızla vakit geçiriyor, okul partilerinde, bekarlığa veda partilerinde dilediğinizce eğleniyor, parkta gördüğünüz birine aşık olabiliyor, evlilik töreni düzenliyor, kimya deneyleri yapabiliyor hatta deney hatası ile hayalet bile olabiliyorsunuz.

Tanıtım Videosu için TIKLAYINIZ

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Sims 3 gittikçe gerçekçi olmaya başlıyor.
Haydi hayırlısı...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5