İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Themeforest 2014 Mart Ayı Ücretsiz 360 - Panoramic Wordpress Teması

Bityavrusu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
themeforest-2014-mart-ayi-ucretsiz-wordpress-temasi.png

Her ay olduğu gibi themeforest'ın bir adet dağıttığı ücretsiz temaların tanıtımını yapmaya Mart ayında da devam ediyorum.

Themeforest'ın mart ayında ki ücretsiz teması gerçekten çok başarılı, bir Wordpress teması. Temanın kullanımı, profesyonel bir fotoğrafçıya veya bir Giyim mağzası için kullanmaya çok uygun.

Temada isterseniz Facebook yorumlarını isterseniz Wordpress yorumlarını aktif edebiliyorsunuz, temanın kendi panelinden arka plan müziği ekleyebiliyor, kolayca renk ve desen değiştirebiliyorsunuz. Tema full responsive, yani mobil cihazlara uyumlu ve istediğiniz görünümü kullanabilmeniz adına bir çok sayfa, yazı sayfası görünümü var. Tam ekran slayt özelliği olan bu ücretsiz Wordpress teması, themeforest'ın bize sağlam bir kıyağı oldu bence.

Diğer yazılarımı takip etmeyenler için tekrar hatırlatıyorum, temayı indirebilmek için ÜYE GİRİŞİ YAPMIŞ OLMANIZ GEREKİYOR. Üye girişi yaptıktan sonra, tema sayfasına gittiğinizde, aşağıda ki alanı temanın sağ tarafında göreceksiniz ona tıklayıp temaya hiç bir ücret ödemeden sahip olabilirsiniz.

2014-mart-ayi-ucretsiz-themeforest-wordpress-temasi.png

Temaya aşağıda ki adresten ulaşabilirsiniz, bilgi paylaştıkça çoğalır diyerekten kaynak göstererek paylaşım ve yorumlarınızı bekliyorum.

Kaynak:
Bityavrusu.com

Mart 2014 Themeforest Ücretsiz Wordpress 360 - Panoramic Teması

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5