İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TİB, İhbar Web, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Telekomünikasyon İletişim Başk

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Eğer bir blogunuzda, sitenizde muhalif birşeyler yazmışsanız bu yazınıza binayen sitenizin başka bir bölümünden alakasız içerikler için tehdit e-maili gönderen TİB'e tessüflerimi Kasımpaşa'dan iletir; logosunun üzerine çarpı koyup yayınlamayan her webmasterın birgün bu baskıdan nasipleneceğini bildiririm.

Teokratik Oligarşi Cumhuriyeti'ne Hoş Geldiniz. Dokunan yanar arkadaşlar. Dokunmuyoruz avuçluyoruz.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
hımm anladım ben sanki, online eylem

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
alt tarafı bir etiket için bana da uyarı göndermişlerdi yakın zamanda. biri ihbar etmişmiş (p0rn0 var diye) bana kontrol edin diyorlar. girdim baktım magazin haberiymiş :) bende önce siz kontrol edin ona göre uyarı verin dedim. bir daha ses soluk çıkmadı :)

yasa ilk çıktığında bunlara resen engelleme yetkisi vermenin sakıncalarını bas bas söylediler ama dinleyen kim?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5