İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ticaretin adamıyım..

orhankilicaslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hepine merhabalar arkadaşlar..

siteyi googledan buldum..tam istediğim tarz bi site

lise 3 öğrencisiyim..yazları özel bir şirkette webmaster olarak çalışıyorum..ayrıyetten para kazanmak için rapidshare bayisi oldum..yani işim burda ticaret..;)

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Hoşgeldin ve hayırlı işler değerli kardeşim. Ama rapidshare bayisi olmak için gerçekten kötü bir zaman seçmişsin. Uploaderlar yeni sistemle beraber tekel haline gelmiş rapidi bırakma konusunda kitleler halinde kararlar almaya başladılar. Doğal olarak güncel rapid linkleri bulmak zorlaşacak ve rapid yeni ödül sistemini bir an önce devreye almazsa müşteri potansiyeli düşecek bir sistem rapid artık. Tavsiyem hotfile bayiliğinide almandır.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
bir şirkette webmasterlık yapan birisinin iyineti bilmemesi şaşırtıcı :eek:
uploaderlar artık rapid kullanmıyorlar. Onlar yüklemedikleri için kullanıcılarında indirme yapmayacağı aşikar.
Keşke hotfile alsaydınız. Bende zamanında rapid uploaderdım. Ama rapid sürekli siliyordu. Onun için artık hf var
aramıza hoşgeldiniz
iyi forumlar

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Vayy bee webmaster olacan ve iyineti bilmiyecen öylemi , adamdan kan alırlar kannn...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5