İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ticari KArı %150 olan bir ürünle tanışmak istermisiniz?

aysem3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle Dünya sağlık örgütü FDA tarafından onaylı sağlık ürününü Amerikadan 10 TL getirip Türkiye'de 20- 25 TL arası satıyorsunuz.

Amerika'dan Türkiye'ye 10 günde geliyor. (ben iki defa sipariş verdim her ikisinde çok kısa sürede geldi. Nakliye yok kargo yok, gümrük yok faturanızla birlikte çok hızlı bir şekilde geliyor.)

Ticari Karı %150

FDA yı hepimiz biliriz. Her ürüne kolay kolay onay vermez.
Bu sağlık ürünün faydaları saymakla bitmiyor. Kendi üzerimde bizzat denedim.
Stres 'den, ağrıya kadar, hücre yenilemesinden cilt güzelliğine kadar ne ararsan var. %100 bitkisel zaten bandı koklayıp incelediğinizde bunu anlayacaksınız.

İKİNCİ ÖZELLİĞİ İSE;

affiliate özelliği (satış ortaklığı)

Hem %150 karla satıyorsunuz. Hem de bu ürünü kullanacak veya pazarlamasını yapacak kişiler üzerinden satış ortaklığı özelliği ile para kazanıyorsunuz.

Tüm dünyada zaten büyük üreticiler satış ortaklığı yöntemini kullanmışlardır.
bu ürününün cirosu 1 milyar dolardır.

1)- Bu ürünü satarak %150 kazanıyorsunuz.

2)- Üye yaparak Her üyeden 25 USD kazanıyorsunuz.

3)- %8-12 arasında ekip cirosundan kazanıyorsunuz.

4)- Bonuslarınız var. (%50 varan)

5) Firma karının büyük bir kısmını satış ortakları ile paylaşıyor

Firma size bir internet sitesi tanımlıyor. Ayrıca internet üzerinde de satış linkinizle tüm dünyaya satış yapabilirsiniz. (%150 karla) İnternet sayfanıza kullanıcı kodu ve şifrenizle girdiğinizde gelirlerinizi ve üyelerinizi takip ediyorsunuz. Payoneer kartınıza para otomatik yükleniyor.

Dünyanın neresinde olursanız olun. Paranızı her yerden çekebilirsiniz.

Payoneer kartın mastercard özelliğinden dolayı

İlgilenen arkadaşlar bana mail atabilirler.

Aşağıdaki linkte üye olabilirler
site ingilizce ve bir çok dil seçeneği var ancak daha türkçe dil eklenmedi. En kısa zamanda eklenecegi söyleniyor.
http://goo.gl/LW85Pm
kayıt sırasında sorun yaşarşanız bana mail atabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5