İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

tık ' a verilen parayı nası yükseltirim

hemato

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar 21 tıka 1,71 vermiş . Bu tık'a verdiği parayı nası yükseltebilirim.
Hiç bir reklam engelli değil , ban yedirmeyecek cok az para veren siteler nelerdir engellesem :S

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
pekı onları engellemem ban yemem ıcın sebeb olabılırmı ?

Sitende istemediğin siteleri engelleme hakkını sana google vermektedir. Yani sitende diyelim arkadaşlık sitelerinin reklamını istemiyorsun, bunu engelleme şansın var.

Bence bunun yanında kategori olarakda engelleyebilirsin, mesela benim sitelerim sağlıkla ilgili değil ve siteme girenler zayıflama reklamlarına tıklamıyor. O alandaki reklamları komple engelledim sayfa to artması için.

hemato

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bırısınden soyle duymustum

Eğer bız sıte engellıyoruzya, o engelledıgımız reklam sahıbı google a soylerse banlanıormsuz sıkayet ederse

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Öyle birşey olsa google site engellemeyi koymaz :) Mantık :)

Bende 50 küsür engellenmiş site var.Sayfa TO artırmak için çok çalışıyorum.Genede duruyor gereksiz birkaç ...

hemato

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
mesela engellemek ıcın 1 sıte gordum mısal;
x.com un bır reklamı ben engellemek ıcın engelleme kısmına o sıtenın domaın ısmınımı yazıcam.

hemato

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Tamam 195 site engelledim
Bide Video oyunları ve din hariç tum hassas kategorileri engelledim bakalım nası bir
değişiklik olacak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5