İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tık başı 8O.OOO :) buyrun

M

malatyasporlu

Misafir
valla her konu updated adsense sedo biraz nefes alalım yine bir Türk sponsor alışveriş sitesi olduğu için güvenilirdir bence neyse fazla uzatmayalım Buyrun !

E

erotika

Misafir
Hostbul'dan ve kitapyurdundan şaşmam bu türk sponsor konusunda.

Başkası yalan :p :)

M

malatyasporlu

Misafir
hostbulu geç eskiden iyidide şimdi değil başvuracaktım yazmış adamlar kullanıcı ilk sayfayı gezerse ilk sayfaya para yok zaten host reklamlarına tıklanmıyor birde siteyi mi gezecek kullanıcı webmasterlerde zaten hostbulu biliyor...

E

erotika

Misafir
:) orası öyle ama iyi tür ksitesi olana iyi para.

Mesela bir arkadaşım var günde 2 milyon felan ykazanıyor budnan adsenseden de 5 dfolar fln
bir türk sitesi :)

Yani para paradır dimi :p

M

malatyasporlu

Misafir
hayır tıkları kendileri sayıyor ayda ne kadar gönderdiğini söylüyor

interturknet ve gazeteler.com da kullanıyor...

G

guajira

Misafir
peki ziyaretçi taıkladıyıp siteye geldiği anada kabul ediyorlar mı yoksa sayfa gezmesi gerekiyor mu?

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Onaylanması gerekiyor sanırım üyeliğin? hala beklemekteyim 3 saat falan oldu onay yok

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buraya naı luye oluyorsunuz anlamadı ya normal uye olunce mı çıkıyor bu refere olayı bır turlu bulamadım ben sıtede refere vey onu natrzı bişiler....

M

malatyasporlu

Misafir
ref sistemi yok.. altta yazıyor dazlak adamlar siteni onaylıyorlar adresini veriyorlar...

E

erotika

Misafir
gazeteler.com da göremedim şahsen
inş güvenilirdir.
interturknet.com da gördüm bakalım bende alayım 3/5 sitemöe :p

Nasıl olsa bizde site çooook :D

M

malatyasporlu

Misafir
gazeteler.com da sağtarafta küçük bannerini kullanıyorlar...

E

erotika

Misafir
evet gördüm pardon.

Bizim da bayağı düzgün siteler var başvurduk bakalım.
3/4 bin siteli çok düzgün içerik sitelerimiz var :)
Çok düzgün = eg-zotik mp3 vs ile ilgisi sıfır :D

-- PS: Bu arada ne kadar sürede onay geliyor ?_

M

malatyasporlu

Misafir
valla tam hatırlamıyorum ama 1 hafta falandı bende aslında daha önce yazacaktım da ozkurweb.com u tanıtıp yaptıklarından sonra biraz çekindim... herkes ozkurweb.com gibi değil ya :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5