İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tık başına 0.02 - 0.01 (Ödeme Kanıtlı)

Talatk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Clixsense Yabancı siteler içerisinde güvenilir ve ödeme yapan bir PTC ( Paid To Click ) sitesidir. Ama binlerce Türk üyesi bulunmaktadır. Clixsense.com' a üye olduktan sonra yapmanız gereken sadece açılan reklamları tıklamak ve kazancınızı daha fazla arttırmak için task ve offer görevlerini yapabilir ayrıca referans kazanarak clixsense ile daha fazla kazanabilirsiniz.

Diğer ptc sitelerine göre oldukça farklı bir kazanç sitemi var yani şöyle ki sadece reklamlara tıklayarak para kazanmıyorsunuz, clixsense de oyun oynayarak, reklam tıklayarak, alt reflerinizin reklam tıklarından , üyelik yükselmelerinden, alt üyelerinizin reklam satın almalarından komisyon kazanabileceğiniz, aynı zamanda Task adı verilen görevler ve Offers adı verilen anket seçenekleri ile farkını ortaya koyan bir sitedir.

Clixsense'de olabilecek her türlü alternatif para kazanma teknikleri düşünülmüş ve sistem geliştirilerek diğer PTC sitelerden ayrı bir konuma yerleşmiştir.Yaptığınız gerçek referans üyeler sürekli alt üyeniz oluyor ve değişmiyor.

Peki Clixsense.com'dan nasıl para kazanılır?

1) Sitede açılan reklamları tıklayarak

8 katlı referans sistemini destekleyen çok az PTC sitesi vardır.

2) Clixsense de bulunan ClixGrid oyununu oynayarak günde 5$ kadar kazanma şansınız var.Standart( ücretsiz) üyelerin her gün 25 oyun hakkı Premium (Ücretli)üyelere ise 50 oyun hakkı verilmektedir..(Clixsense özel bir oyun)

3) Son olarakda yeni eklenen site içi görevleri yaparak günde 3'$ kadar sadece bu oyunlardan kazanabilirsiniz, belkide daha fazla...

Az çok ingilizcesi olanlar oldukça mükemmel şekilde bu görevlerden dolarları kapıyor, olmayanlarda zamanla ezber yolunu kullanıyor, kısacası her kez kazanıyor!

4) Bunların dışında birde Offers adı altında gelen anketleri doldurmanız size şaşıracağınız miktarda paralar kazandırıyor. Bütün bu saydıklarımızı kullanarak ömür boyu bir ek kazanç elde edebilirsiniz. ( 1 hafta önce yaptığım 20 dakikalık bir anketten 1.75 dolar aldım, önemli olan server saati 00:00'a geldiğinde, çok geçmeden yapmak )

Ödeme Kanıtım:

Bu kazancım yaklaşık 1 haftalık kazancımdır. Önceden gelen paraların ekran görüntüsünü almadım.

Refli Link

Refsiz Link

Okuyan herkese teşekkürler, eğer yardımım dokundu ise lütfen refimden üye olunuz. İyi günler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5