İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tık Başına Az Veren Siteleri Nasıl Tespit Ederim ?

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Merhaba arkadaşlar.

Tık başına 0.01-0.02 $ veren siteleri engellemek istiyorum. Bu siteleri nasıl tespit edebilirim ?

winkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
onun yerine çok kazandıran kelimelere odaklansan daha kolay olur.

winkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benim bir iki tanıdık ingilizce içerik travel konularını yazıyor.biraz daha çok veriyor olabilir.

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
benim bir iki tanıdık ingilizce içerik travel konularını yazıyor.biraz daha çok veriyor olabilir.

Evet çok verdiği muhakkak. Hele de bu aylarda.

Benim eğitim üzerine bir forumum var. Genelde tık başına kazancı iyi. Bir de şu az verenlerin sitelerini bulsam...

winkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bilgisayar-internet konularında az verdiği kesin

Sayfa gösterimi Tıklamalar Sayfa TO Sayfa eBGBM [?] Tahmini kazançla
148 7 4,73% 1,78 $ 0,26 $

winkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tanıdığımın ingilizce olarak açtığı seyahat bloğunda tık başına 0.4 dolar veriyormuş.

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bir site daha açmayı düşünürsem tavsiyelerini dikkate alacağım. Çok teşekkürler winkan. Önce şu 0.01'leri bulayım da...

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Tık Başı : 0.47$ | Öğrenme ve Öğretme, Öğretim, Kurs | Yaz aylarında

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Allah artırsın. Ben en çok 0.38 $ almıştım.

Peki soruma dönecek olursak, sizin bir fikriniz var mı acaba ? Nasıl tespit edebilirim ?

Kanallar açın; Kanallarda belirli reklamlar çıkıyor ve Google analytics ile entegre edin. Tıklama oranlarına ve hangi sayfaya ne kadar verir bakabilirsiniz.

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Kanallar açın; Kanallarda belirli reklamlar çıkıyor ve Google analytics ile entegre edin. Tıklama oranlarına ve hangi sayfaya ne kadar verir bakabilirsiniz.

Entegre zaten. Ama hiç bir zaman Analytics'teki kelimeye göre para kazandığımı görmedim. Yani Analytics'te hepsi 0 $ yazıyor :) Zaten şu Google IP olayından sonra da bir süreliğine Analytics kodlarını kaldırdım.

Başka da bilinen bir yolu yok sanırım ?

NOT: Eğitim sitelerinde tık başına yüksek oluyor demiştiniz. İmzamdaki bloğu denemek için kurdum. Bakalım ne olacak :)

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Entegre zaten. Ama hiç bir zaman Analytics'teki kelimeye göre para kazandığımı görmedim. Yani Analytics'te hepsi 0 $ yazıyor :) Zaten şu Google IP olayından sonra da bir süreliğine Analytics kodlarını kaldırdım.

Başka da bilinen bir yolu yok sanırım ?

NOT: Eğitim sitelerinde tık başına yüksek oluyor demiştiniz. İmzamdaki bloğu denemek için kurdum. Bakalım ne olacak :)

10 tane en az pr2'li siteden backlink al ve Title ile uyumlu yeniden yazılmış benzersizliği % 60 olan içerikleri Google Adwords Keywords Tools ve Sktool'dan analiz ederek keywordsları ekle.

Bu şekil yaparsan 4 haftada kesin sonuç alırsın. Ayrıca sınav tarihlerini 3 ay önceden title olarak gir: örrn: 12 Mart ÖSS

T

trgy

Misafir
10 tane en az pr2'li siteden backlink al ve Title ile uyumlu yeniden yazılmış benzersizliği % 60 olan içerikleri Google Adwords Keywords Tools ve Sktool'dan analiz ederek keywordsları ekle.

Bu şekil yaparsan 4 haftada kesin sonuç alırsın. Ayrıca sınav tarihlerini 3 ay önceden title olarak gir: örrn: 12 Mart ÖSS

3 ay mı google'da aratın 2012 öss diye bile konu var :p

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bu konu hakkında başka fikri, önerisi olan var mı acaba ? Dün 7 tıka 0,19 $ almışım. Şaka gibi :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5