İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tık sabit kazanç değişiyor.

BLooDLeSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bugün farkettiğim bir olay.tıklama sayısı aynıyken para 5 dk sonra 1 cent yada 2 cent artıp azalabiliyor.bunun nedeni nedir acaba?sayfa gösterimiyle ilgisi var mı?

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
arkadaşlar bugün farkettiğim bir olay.tıklama sayısı aynıyken para 5 dk sonra 1 cent yada 2 cent artıp azalabiliyor.bunun nedeni nedir acaba?sayfa gösterimiyle ilgisi var mı?

Hem sayfa gösterimi hemde güncelleme.Bazen 2 günlük oynamalar bile oluyor.Örnek hileli tıklamaları düşüp, reklamverene geri iade edilmesi gibi v.s.

SeaL05

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende Bu Çok Oluyor.Sağolun Açıkladığınız İçin

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
.Örnek hileli tıklamaları düşüp, reklamverene geri iade edilmesi gibi v.s.

ben pek ona raslamadım bizden kesiliyor olabilirde iade sanırım hiç yok, Türkiyede iade alan yoktur :) şahsen yıllardır ben reklam verdim ve biri hile yapmış bana geri iade yaptılar diye duymadım.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
ben pek ona raslamadım bizden kesiliyor olabilirde iade sanırım hiç yok, Türkiyede iade alan yoktur :) şahsen yıllardır ben reklam verdim ve biri hile yapmış bana geri iade yaptılar diye duymadım.

heheh evet çoğu insan denk gelmediğini söylüyor.Kesinlikle bencede bu imkansız gibi bir şey.Google nin yalancısıyız artık :)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29

ben duydum bu forumda birisine para geri verilmişti ama bazı kişiler reklamları eridikten sonra adwordsu bırakıyolar onlara tabiki ulaşılamadığı için paraları geri verilmiyor ama o kadar kişiye eft test parası pini gönderme parası falan o kalan paralardan hallediliyo

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
almayın günahını ekliyor arada. günlük bütçe çok düşük olmasına rağmen beni gene borçlu çıkarmış gerçi. neyse ilginçtir ellemiyor kredi kartını, 1 aydır bakmıyordum.

bykaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
örnek veriyorum; google'da hile yaptım.. 50$ vardı hesabımda ve banlandım. tıklamalardan gelen 50$ sahiplerine iade edilmiyor mu? ediliyor biliyorum..?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
ediliyorda sahibi adwordsten ayrıldıysa kendilerine alıp eft test ödemesinde falan kullanıyolar

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
ediliyorda sahibi adwordsten ayrıldıysa kendilerine alıp eft test ödemesinde falan kullanıyolar

yahu gökhan kızma ama, google ortağımısın ? Bu fonu iki dakikada nasıl oluşturdun ki..

Google bunu duysa hakaret davası açar sana :) Kendilerinin yaptığı EFT 0-2 YTL arasında bunun için 3-5 kuruşa bakmıyacak kadar büyük firmadır.Öyleki ödeme limitlerini PIN için 50 Dolardan 10 dolara kadar çektiler, sanırım bunun anlamını sende bilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi