İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tık var ama kazanç yok.

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google bence çok kazançlı bir sistem değil! Belirli bir içerik sitesi olsada reklamlar çoğu zaman sapıtıyor. Anne ve bebek konusunda yapmış olduğumuz bir sitede test amaçlı google reklamlarını koydum, reklamlarda webhosting reklamları çıktı.Bir süre sonra düzeldi derken, bu defada otel reklamları çıkmaya başladı.Ya bu google Türkçeye uyum sorunu yaşıyor, yada webhosting firmaları veya oteller keywordler de bebek, anne kelimelerini kullanıyorlar. :confused:
Yabancı içerikli sitelerimizde ise tüm reklamlar içeriğe uygun olarak çıkıyor.Böyle oluncada tıklama oranı artıyor.
Türkçe sitelerimizde kazançlı bir sistem olarak görünmüyor! Bedavalar.net gibi bende kaldırmayı düşünüyorum.

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bedavalar-Net' Alıntı:
Alican ya ben :) bendemi rüyalar alemindeyim,vermiyor iste.Bakin tamam benim sitemde reklam gösterimi cok oluyor ama click yok.Bakin inanin bana 1 click oldugu günü biliyorum ve verdigi tami tamina 2 Cent.Buna ne demeli.Hani en düsük 3 cent vermek zorundaydi :)

3 cent reklam verenin toplam verdiği. Google kendi payını alınca geriye sana 2 cent gibi birşey kalır sanırım. Bu arada oranlarını paste eden arkadaşım. Ben 25bin gösterimle o kadar tık yakalayamadım. Birşeyler yazıyorsun bende yorum yapıyorum. Türkçe sitem 25bin gösterim varken senin 3te 1tıklanma oranınla 2 katın kazanıyordum. Yorum senin. %10 tıklama oranı. 200 e yakın tık. Ya kullanıcın çok yardımsever,yada çevren geniş :)

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu konuyla ilgili ilk mesajımda yazmıstım, tekrar soyluyorum....
Alican'ın da dedıgı gıbı 1 tıklamadan para almamanız gıbı bır durum soz konusu degıldır.
eger o tıklamadan hıc para gelmemesse tıklama veya tıklamalar gecersız (invalid) sayılmıstır. bu konuyla ılgılı bızzat google ıle 2 kere maıllestım.

mesela bır kısı gelıp sızın sıtenızdekı reklama ust uste 3.4 kere tıklama yaparsa bunların hepsı gecersız(ınvalıd) sayılıyor ve hıc para almıyorsunuz... aynı sekılde genel hızmet reklamlarına tıklandıgı zamanda tıklanma olarak gozukuyor fakat para almıyorsunuz...

U

ulukislali

Misafir
Sizler yazdiktan sonra ben de kontrol ettim. Benim site, privat ve cok kisinin girdigi bir site degil. Günde 5 - 10 tiklama oluyor ve tiklama oldugunda da ödenmedigi hic olmuyor. Bir tek tiklama bile olsa mutlaka en az 3 cent gelmis (bir tane bulabildim 3 cent) ama % 90, 10 cent in üzerinde. Almanya'da Türkiye'ye göre farkli mi bilmiyorum.
Selamlar herkese.
Bu arada IYI BAYRAMLAR.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alicanorg' Alıntı:
3 cent reklam verenin toplam verdiği. Google kendi payını alınca geriye sana 2 cent gibi birşey kalır sanırım. Bu arada oranlarını paste eden arkadaşım. Ben 25bin gösterimle o kadar tık yakalayamadım. Birşeyler yazıyorsun bende yorum yapıyorum. Türkçe sitem 25bin gösterim varken senin 3te 1tıklanma oranınla 2 katın kazanıyordum. Yorum senin. %10 tıklama oranı. 200 e yakın tık. Ya kullanıcın çok yardımsever,yada çevren geniş :)

google tıklamalardan minumum 0.1$ civarında alıyor diye biliyorum

E

ediz

Misafir
hitim 700+ dan aşağı düşmüyor
üye sayım yüksek ve üyelerim olayın farkında
başka birşeye ihtiyaç yok zaten

boş 50bin tekil yerine
dolu 700 tekil ile günde en az 500 üye girişi yetiyor bana
ayrıca ben mutluyum :)

ama click başına şu kadar diyemiyoruz...

BLooDLeSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
son bi kaç gündür benim de tıklarım sayılmadı.
nedenini insan merak ediyor..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi