İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TIKLAKAZAN.TK

FeLiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sitenin sahibi arkadaş hani siz gunde 3-4 dolar para kazandıracaktınız bundan 1 ay öncesinin bir hafta sonrasında olan paralarımı üyeliğimi de silmişsiniz yaptığınız iş dolandırıcılık değilmi bir açıklama yaparsınız umarım bu konuda hem 1,5 ay oldu 1 doları toplayan varmı bu siteden zannetmiyom

FeLiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birdaha olmayacağının bir garantisi varmı paralar biriksin biriksin database silindi deyin herşey bitsin garantiniz budefa sonmu ?

herbalife_tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkçe hosting sirketleri çok pahalı
yabancılara ise tam güvenemiyorsun
TıklaKazaN.TK iyi bir hosting arama içerisinde
ve sitenin üye sayısıda az
o yuzden siteye fazla yatırım yapılmak istenmiyor
kaybettiğin para ne kadarki tiklakazan da
ben sana gönderiyim

FeLiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben kaybettiğim paranın hesabında değilim ama böyle bir işe girişiyorsanızda güven koşullarını yerine getirmelisiniz benim kaybettiğim para değil güven hem onlarca üye topladıktan ve para biriktikten sonra yitirilen paraları sadece hosting dolandırdı açıklamasına sığdırmak nekadar doğru sence kazanıyorsanız bir hostin alın kendinize kazanmıyorsanızda kazandıramassınız anlamına gelir milletide keklemeyin.Sadece güvenilir bir iş yapın diyorum ben bundan sonra zaten üyelik almam ama alanlarda kandırılmasın...

taha22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kusura bakmayın bu foruma yeni baktım o yüzden yemi cevap yazabiliyorum...
Herşeyden önce şunu söyleyeyim kaybettiğin paranın zaten hesabında olamazsın çunkü kaybettiğin para 6 cent'i (yani 100 000 TL şu anda bu mesajı okurken harcadığın elektrik + internet bağlantı parası). Ama hala bu parayı ödeyeceğimi söylüyorum. Banka hesabına yatıramadığım için e-gold numaranı bana mail at yollarım... "BU KONUDA BANA MAIL ATANLARIN PARASINI YATIRDIM"
İkinci olarak benim dolandırıcı olmam için önce birilerinin 'HAKKINI' (para olarak) vermemem gerekiyor. Sanırım senin derdin paranı yatırmamam değil para kazanmaman. Eğer ben 2 kez para istedim ama 1 hafta içinde paramı alamadım diyorsan (ki sitede her ne kadar net 45 gün olarak geçse de benim üyelere ödemelerim 2 gün içinde gerçekleşir) o zaman dolandırıcı olduğumu "BELKİ" iddia edebilirsin.
Ayrıca ben hala iddia ediyorum ki tüm scriptlerim + veri tabanım silinmeseydi ve ben tüm programı baştan yazmak zorunda kalmamış olsaydım yine de taahhütlerimi yerine getirmiş olurdum.
Bunun yanında yine hala iddia ediyorum ki günde 1 dolar kazanacağımız günler gelecek.
Evet güven konusunda kısmen haklısın ama ben güveni lafla değil ödediğim paralarla sağlıyorum. Bu yüzden sorun yok merak etme
Son olarak şunu da söylemek isterim ki TiklaKazan.TK'nın yani TEK TÜRK yapımı TÜRKÇE gp2c sitesinin admini olmaktan gurur duyuyorum. Tüm arkadaşları biraz daha hoşgörülü olmaya davet ediyorum.
Eğer benim bulduklarımdan daha iyi bir çözüm yolu biliyorsanız buyrun uygulayın, izin verirseniz ben de nacizane elimden geldiği kadar katkıda bulunayım. Yok bir yol biliyorsanız da tek başınıza bu işin altından kalkamıyacağınızı düşünüyorsanız gelin beraber yapalım. O da değil bir yol bilmiyorsanız da bu işle uğraşmak istiyorsanız gelin size benim yollarımı göstereyim. Ama hem ben bi "şey"den anlamam diyorsanız hem de benim yolumu beğenmiyorsanız o zaman bari gölge etmeyin, çamur atmayın başka birşey istemiyorum...

Saygılar...
TiklaKazan.TK admin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5