İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tıklama başı ücreti

Down4You.Net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar yurtdışında adwords a reklam verdim fakat verdiğim tıklama oranı onların tık başına verdiğinin yarısı kadar yani benim kelime tıklama başına 0.17 iken ben 0,07 yazdım bu şekilde reklam görüntülenirmi ?

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tıklama başına belirlenmiş minimum ücret 0.17 ise bu reklam fiyatı düşene kadar sizin reklamlarınız görüntülenmez.

Down4You.Net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hazır aklıma gelmişken sorayım dedim peki hocam bu adword de oranarı 0,18 yaptım benim reklamlar ne zaman gösterime girer ? ve ben başka anahtar kelime eklesem zararı olurmu ?

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
Dostum min. tık yazan yerde onun eşdeğeri veya üstünde bir değer vermen gerekiyor.
Gosterime sen herşeyi doğru ayarladıysan 10-15 dk. içinde başlar. 1 saat içinde raporlarında görürsün.

Down4You.Net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam arkadaşlar herşey için teşekkür ederim raporlar ve diğer herşey çalışıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi