İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tıklamaya bak

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TRinsanRehberi' Alıntı:
Ben hala yayınlamak istediğimiz siteleri neden googleye bildirme gereği duymadığımızı inanın anlamış değilim.

Başvururken site belirtmek zorundayız ve 15 gün sürüyor kabul edilmesi.
ama kabul edildikten sonra yeni bir site için başvuru yapmıyoruz sizce bu garip değil mi?

yani ilk seferinde o kadar ince eleme var da neden ikinci yada üçüncü sitede yayında izin alma ve kontrol olayı yok.

tamam kolaylık ama bu kolaylık ilk başvuruda neden yok peki? (ilk başvuru: adsense başvurusu)
yerden göğe kadar haklısın. Ama zamanları yok galiba.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
TRinsanRehberi' Alıntı:
Ben hala yayınlamak istediğimiz siteleri neden googleye bildirme gereği duymadığımızı inanın anlamış değilim.

Başvururken site belirtmek zorundayız ve 15 gün sürüyor kabul edilmesi.
ama kabul edildikten sonra yeni bir site için başvuru yapmıyoruz sizce bu garip değil mi?

yani ilk seferinde o kadar ince eleme var da neden ikinci yada üçüncü sitede yayında izin alma ve kontrol olayı yok.

tamam kolaylık ama bu kolaylık ilk başvuruda neden yok peki? (ilk başvuru: adsense başvurusu)
çünkü google öncelik yapmaktadır.İlk başvuların kabul edilme süreleri, sitenin bildirilmesi değil, adresinin, çekin yada eft yi yapılacak kişinin bildirilmesidir.Google dioki her önüne gelen başvuru yapmasın, 8m- freeserves den site alan benim reklam programamı katılmasın diyede, ön inceleme dediğimiz olayı yani başvuru esnasında bir site belirtilmesini istiyor.

Yani bu işkence değil, bilgilerini gönderme işlemidir.Bilindiği gibide bir çok başvuru olmakta ve bu sebeple inceleme süreci uzamaktadır.İlk başvuruda izin alma onayı dediğin gibi var.Ama kanal eklerkende izin ekleme yok diyemezsin.Sıkıyorsa koy içeriksiz sayfaya reklamı bakalım ne kadar sürecek banlanman : ) Dediğin gibi işkence olsaydı, her site için ayrı hesap isterdiler.Aksine sana kolaylık olsun diye kanal yöntemi belirtilmiş.İlk başvuruda kolaylık olsaydı sanırım, adreslerde, çek teslimatlarında ne sorunlar yaşardık.

Şahsi fikrimce; kim nederse desin, google bugüne kadar gelmiş en iyi sponsor.Tabiki politikaları tartışılır ama benim ( yetişebildiğim ) en iyi sponsordur.

D

duyurbeni.com

Misafir
valla onu bunu bilmem ama türk google adsensi işini savsaklıyor usa googla şikayet edek.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
duyurbeni.com' Alıntı:
valla onu bunu bilmem ama türk google adsensi işini savsaklıyor usa googla şikayet edek.
Yeteri kadar elemanları olmadığı içindir.
İstersen insan kaynaklarına başvurup hepimizi kurtarabilirsin :)
İşte iş fırsatları
• AdWords Associate (Turkish) - EU Headquarters
• Country Marketing Manager
• Sales Coordinator
• Vertical Head Agencies/SEMs
• Vertical Head Multi-Sector
• Vertical Relationship Manager, Multi-Sector
http://www.google.com.tr/jobs/international.html#turkey
buradan incele.
Belki de kaderini değiştiriyorum şu anda, ne dersin? :)

D

duyurbeni.com

Misafir
yok kalsın bir hafta sonra almanya mercedeste stajım başlıyor.

# Minimum 8-10 years marketing experience in the market.
# 3-5 years Internet, online services/media industry experience.
# Minimum 5 years consumer marketing experience.

ilerde belki yaparız başvuruyu:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5