İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tıklanınca Para artmıyor?

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Arkadaşlar yaklaşık 10 kişi tıklamış hala 0.0$ yazıyor bunun sebebi nedir ya? Hala cevap yazan yok.2 gündür böyle sinir oldum nedendir?

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Bazen olabilior aynı kişi fazla tıklama yaptıysa eger google bunu biir saldırı gibi gormus olabilir ve para vermemiştir karşılığında. Ancak bu daha kotu de olblrdi reklamini iptal ededebilirdi?

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Bazen olabilior aynı kişi fazla tıklama yaptıysa eger google bunu biir saldırı gibi gormus olabilir ve para vermemiştir karşılığında. Ancak bu daha kotu de olblrdi reklamini iptal ededebilirdi?

Peki bu durum geçici sizce geçici midir? Ne yapmamı tavsiye edersiniz?

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Bu geçicidir sanmıyorum kalıcı olcagını. Siz normalde daha onceden tıktan gelir alıyordunuz degilmi?

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Bu geçicidir sanmıyorum kalıcı olcagını. Siz normalde daha onceden tıktan gelir alıyordunuz degilmi?

evet bu ay aldım.Dün 3 tıktan sonra tık artışı olmadı + şimdi 1 tık var para yok..Nette araştırdım 3-4 aydir birinin aynı ben gibi olmus ne yapayim sizce?

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
slm

Kardess sen sitene filtreleme yaptınmı?

Evet tamam gördüm YETKİSİZ SİTELERDE KENDİ SİTEM VAR :) AŞIRI TIKLAMA YANİ

yetkisizz.png

Peki o kalkar mı ? Yukarıdaki izinli sitelere kendi sitemi yazsam banlanır mıyım ?
Bir de mesele şu : Şayet bu aşırı tıklama olayı izin verilen listemde olsa idi yani benim sitem izin verilen sitelerde olsa idi ve YETKİSİZ SİTELERDE de olsa idi BANLANMIŞ MI olurdum? O zaman yetki vermenin dezavantajları da aşırı bir tıklanmada banlanma olabilir anlamı cıkmıyor mu ? Teşekkürler

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
arkadasim bnce geçicidir google yanı sana garezi olcak değil tabiki. Ama dediğin gibi alakası ztıklamalar olblr aynı ipden fazla tıklama olblr. İnş duzelir bol kazanc saflarsın. Ama forumdaki cok bilgili kişiler var onlarda bu konuya bakrlarsa belki baska ihtimaller on plana cikabilir..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5