İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tıklanınca Ücretin Azalması?

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Merhabalar..Ziyaretçilerim tıkladığı zaman güncel tahmini fiyatım düşüyor.Aynı user'ın birden fazla tıklaması olabilir mi ? Bu çok sorun yaşatır mı ? Atıyorum bin ziyaretçinin 10 tanesi 5'er kere tıkladı ? banlanmaya götürür mü? Bu arada "İçerik için Adsense " reklamlarımda sadece Bir resim var başka yok sebebi nedir ? Saygılarımla

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
aynı kişinin çokça tıklaması ücreti düşürür.hatta ilk tık 1 dolar verdiyse ikincisiyle birlikte toplam 0,20 ye düşebilir. benim denemelerimle öğrendiğim bişeydi bu.hitin fazlaysa ve googleden geliyorsa sorun yok.adamın birisi 5 değil 50 kere tıklasa sorun olmaz.ama bir arkadaşın eşin dostun düşmanın hergün ya da arada bir girip sitene reklamlara tıklıyorsa o zaman sonun hüsran :)

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
zubar ın dediği gibi.msn den filan reklamıma filan tıkla demesen arkadaşlara iyi olur yani:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5